Wpis z mikrobloga

@tomosano: Popisywanie się w internecie tymi najemnikami, często praktycznie w kontraktowym wyposażeniu i mundurach ich macierzystych, zwykle NATOwskich armii to dawanie Putinowi na tacy contentu propagandowego. Ponad połowa 170 mln narodu łyka jego kłamstwa jak pelikany. Myślisz, że jak mu #!$%@? do końca to nie posklejają z tych foteczek, fillmów, zdobycznego zachodniego sprzętu - materiałów, którymi wmówią tępym odizolowanym od świata i prawdy ruskom, że Polska/NATO/USA/Wielka Brytania whatever zaatakowała dzielnych Krasnoarmiejców?
  • Odpowiedz
Popisywanie się w internecie tymi najemnikami, często praktycznie w kontraktowym wyposażeniu


@LMLOGID: e tam kontraktowym, chłop jak wielu byłych specjalsów a i również cywilów lubi mieć dobry sprzęt

Polska/NATO/USA/Wielka Brytania whatever zaatakowała dzielnych Krasnoarmiejców?


@LMLOGID: nie Polska tylko grupa anti-putlera, tak?
  • Odpowiedz
@Bollocks: XD no sorry mam jeszcze Atlas Świata z CCCP. Niby szacują, że na świecie jest między 130 a 170 mln Rusków. Napisałem tak pi razy drzwi bez sprawdzenia, chodziło o rząd wielkości. Przecież jak mawiał mój idol jednostka plaplapla to tragedia, a miliony to tylko statystyka.
  • Odpowiedz
Tak czy inaczej jestem zdania, że prędkość i mnogość informacji, które mamy dzięki technologii, co za tym idzie dezinformacja i propaganda - po wyciągnięciu wniosków z tego konfliktu, przy następnych okazjach będzie zupełnie inaczej zarządzana niż obecnie.
  • Odpowiedz
Popisywanie się w internecie tymi najemnikami, często praktycznie w kontraktowym wyposażeniu i mundurach ich macierzystych, zwykle NATOwskich armii to dawanie Putinowi na tacy contentu propagandowego. Ponad połowa 170 mln narodu łyka jego kłamstwa jak pelikany. Myślisz, że jak mu #!$%@? do końca to nie posklejają z tych foteczek, fillmów, zdobycznego zachodniego sprzętu - materiałów, którymi wmówią tępym odizolowanym od świata i prawdy ruskom, że Polska/NATO/USA/Wielka Brytania whatever zaatakowała dzielnych Krasnoarmiejców?


@LMLOGID:
  • Odpowiedz
Przecież takie uzbrojenie można kupić w każdym sklepie z uzbrojeniem :P Jedni emeryci lubią safari, inni wojnę. O gustach się nie dyskutuje. Nie można nikomu odmówić robienia tego co lubi. Hobby na emeryturze pozwala nie zwariować ;)
  • Odpowiedz
@Pan_dziwny: Będzie wszystkim do śmiechu, jak Putin zmontuje i zaspamuje swoją machinę propagandową the best of z TikToków i instagrama, na których jankesi zabijają ruskich, albo Ukraińcy wydzwaniają i piszą do rodzin sołdatów i szydzą z ich śmierci i zwłok, zaraz będzie wysyp zdjęć grupowych w mundurach British Army i przyjaciele. Itd. Itd. Pięknie zmontują, pięknie nakłamią. Ale będzie beka jak ten biedny otępiały naród zawładnie szczerą nienawiścią do nas i
  • Odpowiedz