Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
A pisałem, że jeszcze że będzie tak, że wykopki śmiejące się z Januszów co tankowali do pełna przy 5.50 odszczekają swoje słowa xD.
  • 27
  • Odpowiedz
  • 304
@mr_ponglish ale co odszczekali? Ktoś 2 tygodnie temu zatankował pod korek. Co oznacza że dziś i tak musi znów zatankować. A na tych 2 tygodniach zaoszczędził 50zl. Ale łeb do interesów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@mr_ponglish: jak ktoś zatankował sobie cysternę podczepioną pod traktor to powinien czekać teraz i zatankować z niej dopiero jak wystrzeli pod 9zł, więcej zaoszczędzi
  • Odpowiedz
@mr_ponglish: w sumie to nie szczekałem, ale żałuję że nie zatankowałem xD A janusze skorzystali nie dlatego, że są wizjonerami tylko dlatego, że mieli czas stać w w kolejkach.Podobnie może być z węglem na następny sezon grzewczy, chyba, że znajdziemy innych dostawców
  • Odpowiedz
@czuczer: @W_goracej_wodzie_company u mnie rolnicy tankowali po 2x1000l + to co do ciagnika weszlo, wiec z 6000zl w kieszeni na dzisiaj, a pewnie jeszcze pojdzie w gore. I to oni glownie tworzyli kolejki. Watpie, zeby w tym roku spadlo ponizej tych 5.2, ale cieszybym sie jakbym sie mylił.

@kalosz_zaglady: juz bardziej 2.5zl na litrze, u mnie w dzien paniki bylo po 5.2-5.4, dzisiaj 7.7-8zl.
  • Odpowiedz
@Tigermass wiesz co ja patrzyłem na stację w swojej okolicy czy warszawa i traktora tam nie było w kolejce tylko tęgie głowy, które jak pisze zaoszczędziły 50zl na przestrzeni 2 tygodni
  • Odpowiedz
  • 0
@skud no ja tankowałem jak kolejki były umiarkowane, to wyszło jakieś 10min czekania xd a diesel był za 5.29 niecałe 2 tyg a tu już 7.19 wczoraj cena była dzisiaj pewnie jeszcze więcej
  • Odpowiedz
@czuczer: ja wiem tylko z filmow jak u mnie to wygladalo, bo bylem akurat w tym czasie w pracy i wystarczyl jeden ciągnik, zeby zatamować ruch. Kumpel stal w kolejce to wysylal filmy jak przyjeżdżali z mauzerami.
Ja brata tez wyslalem moim autem i dobrze zrobilem, bo nie mialbym czym jechac przez kolejne 3 dni do pracy, bo w okolicy nigdzie nie bylo ropy, a i w sumie dniowke sie zaoszczędziło,
  • Odpowiedz