Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na 3 roku studiów będę musiał wybrać sobie jakąś „specjalność”. Jak myślicie, który program najbardziej się przyda w pracy? Myślałem żeby po studiach w przyszłości iść w controlling albo audyt ale tak naprawdę to jeszcze nie wiem dokładnie co chce robić w życiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#korpo #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62263ce1410097ef515bcb9e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Na 3 roku studiów będę musiał wybra...

źródło: comment_1646716471J4sbpJ2ATsDN9IEzsHAplv.jpg

Pobierz
  • 7
@pianinka: Jeśli o wybór specki dla OP to się zgadzam, ale mówiąc o ogólnej jakości nauczania w Polsce to i tak imo staż/praktyki w branży >>> studia.

Przecież oni wykladają takie gówna stare, że to głowa mała. Ja się mocno zawiodłem i gdyby nie praca to gówno bym wiedział, umiał poza jakimiś suchymi teoriami i głupotami o żabach
@Fbubepe: Wiesz, zależy od uczelni, ja moją świetnie wspominam, w ogóle nie było kucia durnych teorii czy starawych profesorków, którzy godzinami snuli swoje anegdotki, tylko konkretna wiedza, nowoczesne narzędzia, wypychanie na staże i praktyki od drugiego roku. Ale jak najbardziej, konkretne doświadczenie w zawodzie to jest mus, a na magisterce to już w ogóle nie ma o czym mówić. OP sobie może iść po 2-3 roku do audytu na praktyki jak
ZauroczonaTowarzyszka: @Fbubepe: i 90% z tych osób nie ma za bardzo przemyślanej ścieżki kariery, tylko idą na pałę. Jak ktoś idzie z nastawieniem na realną naukę standardów rachunkowości, szybkim zdaniem pibrów i zostania w audycie, to lepiej na tym wyjdzie niż przeskakiwanie do controllingu po 3 latach jak większość w audycie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua