Wpis z mikrobloga

#coolstory sprzed lat kiedy wraz z kumplem i jego rodziną odwiedziłem Wielką Brytanię. Któregoś dnia wybraliśmy się - to znaczy ja, jego rodzice i siostra, bo kumpel zamiast zwiedzać kraj wolał grać w gry online xD - do takiego parku z roślinami, nie wiem jak to się nazywa bo nie jestem obeznany w świecie, takie roślinarium czy coś innego na otwartym powietrzu xD. No i była tam też taka ptasiarnia, zamknięta, żeby ptaki nie s---------y bo widać, że raczej z radością to w zamknięciu nie siedziały w ilości 100 ptaków na metr kwadratowy. W każdym razie wchodzimy tam, patrzę przez lornetkę i tyle kolorów, że coś chyba mi się z mózgiem p------o xD bo zobaczyłem taki zeszycik, myślę sobie, hehe, pewnie księga gości, wpiszę się, a co, niech wiedzo, że polacy też bywają światowi i jeżdżo ZAGRANICO. No więc się wpisałem, że jestem PanSutek z Mirko i wychodzimy stamtąd ja taki zadowolony, wracamy do domu i ja mówię w którymś momencie, że się wpisałem do księgi gości xD a tata kumpla:

- Sutek, ale tam nie było żadnej ksiegi gości.

- No jak nie było jak był taki zeszyt się wpisałem do niego. - czo ten człowiek księgi gości chyba na oczy nie widział xD

- To nie była księga gości tylko księga zaobserwowanych gatunków ptaków ty debilu xD

Tak oto zostałem nowym gatunkiem zaobserwowanym w Wielkiej Brytanii i od tamtego czasu nie podpisuję żadnych papierów jakie mi podsuwają bo kto wie, może to kolejna księga zwierząt czy innych cudów. xD

#zagranico #ptaki #bylemdebilem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach