Wpis z mikrobloga

dzisiaj jankesi mają 'Black Friday', na dzisiaj też zaplanowano premierę Air Jordan V 'Oreo'.

damn, jak ja chcę mieć te cudeńka na wiosnę :C

ten zamaszo-nubuk(krótki zamsz) wygląda przekozacko, nawet nie wyobrażam sobie jakie wrażenie muszą robić na żywo. Cena wynosi 629 zł

#buty #jordan #modameska

Janusze ze smutnej prawicy nawet niech nie komentują XD
SiekYersky - dzisiaj jankesi mają 'Black Friday', na dzisiaj też zaplanowano premierę...

źródło: comment_vSp3ShIryGjWLC8HIPeyv7XmiqprV2ZL.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SiekYersky: Mam jedną parę, że są tylko stawki to rzeczywiście tak się nie zniszczył jak te, które są całe. Właśnie z tego krótkiego materiału. Ogólnie to polecam kupić taką specjalną szczotę do zamszu oraz zaimpregnować buty po kupnie.
  • Odpowiedz
@krsQ: BULLSHIT. Mam 21 lat i równie mocno podobają mi się moje vespy, półbuty Wittchen, CCC czy te sneakery Jordana...

po prostu nie jestem monotematycznym hejterem, uważającym że 'moja racja jest najmojsza a jak ktoś się nie zgadza(czyli chodzi w sportowych butach które przyciągają wzrok) to jest mentalnym gimbusem'

ludzie k---a ogarnijcie się
  • Odpowiedz
@steemm: kolejne p---------e, to co powiesz o tym, że jacyś włoscy projektanci sprzedają koszule warte ~30$ za 1500$? Jordany to marka znana na całym świecie, a w butach powyżej z powodzeniem grają mecze gwiazdy NBA więc nie są to byle jakie trampki. Uważam że są warte tej ceny
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Zajebiste. Najgorsze jest to, że buty pokroju Jordanów, Air Maxów itd. mają naszywkę "gimbusiarskie" a bo to drogie, a bo to się wiekszości ludzi chodzacych w tanich sneakersach z Deichmanna (XD) się nie podobają a bo zazdroszczą i jak tylko Ci się podobają to jesteś uważany za bezgustne g---o i mentalnego gimbusa.

Mi osobiście te Jordany się średnio podobają, o wiele bardziej odpowiadają mi ogólnie IV, a szczególnie BRED'y.
  • Odpowiedz