Wpis z mikrobloga

@Nadrill: chyba żartujesz

@Fheat:

jest to zamsz ale bardzo krótki, zatem wytrzyma więcej, ale jak się go „pogłaska” to czuje się wyraźną różnicę


też mam Adidasy AR 2.0 z zamszowymi fragmentami i jakoś na razie po roku trzymają się bardzo dobrze

@krsQ: ale mnie nie interesują twoje wyniki na maturze XD
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Mam jedną parę, że są tylko stawki to rzeczywiście tak się nie zniszczył jak te, które są całe. Właśnie z tego krótkiego materiału. Ogólnie to polecam kupić taką specjalną szczotę do zamszu oraz zaimpregnować buty po kupnie.
  • Odpowiedz
@krsQ: BULLSHIT. Mam 21 lat i równie mocno podobają mi się moje vespy, półbuty Wittchen, CCC czy te sneakery Jordana...

po prostu nie jestem monotematycznym hejterem, uważającym że 'moja racja jest najmojsza a jak ktoś się nie zgadza(czyli chodzi w sportowych butach które przyciągają wzrok) to jest mentalnym gimbusem'

ludzie #!$%@? ogarnijcie się
  • Odpowiedz
@steemm: kolejne #!$%@?, to co powiesz o tym, że jacyś włoscy projektanci sprzedają koszule warte ~30$ za 1500$? Jordany to marka znana na całym świecie, a w butach powyżej z powodzeniem grają mecze gwiazdy NBA więc nie są to byle jakie trampki. Uważam że są warte tej ceny
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Zajebiste. Najgorsze jest to, że buty pokroju Jordanów, Air Maxów itd. mają naszywkę "gimbusiarskie" a bo to drogie, a bo to się wiekszości ludzi chodzacych w tanich sneakersach z Deichmanna (XD) się nie podobają a bo zazdroszczą i jak tylko Ci się podobają to jesteś uważany za bezgustne gówno i mentalnego gimbusa.

Mi osobiście te Jordany się średnio podobają, o wiele bardziej odpowiadają mi ogólnie IV, a szczególnie BRED'y.
  • Odpowiedz