Wpis z mikrobloga

Ciekawe co słychać u Patera - rusofila kochającego Rosje i chodzącego dumnie z ich wstążką Św. Jerzego.
Ciekawe czy pojechał bronić Putina?

Za Wikipedią:
Na Ukrainie wstążka jest uważana za symbol rosyjskiego nacjonalizmu i separatyzmu. Ma o tym świadczyć noszenie wstążki przez prorosyjskich separatystów w Donbasie i na Krymie. Z powodu podobieństwa kolorów pasków wstążki do kolorów pancerza stonki ziemniaczanej, znanej w języku ukraińskim jako „żuk Kolorado” używa się niekiedy pejoratywnego określenia „kolorady”

W Gruzji wstążki św. Jerzego również są uznawane za symbol nacjonalizmu rosyjskiego. Przyjeżdżający do Gruzji rosyjscy turyści są pozbawiani wstążek z ich samochodów i motocykli[9].

#rosja #ukraina #wojna #polskiyoutube #afera #autostop #podroze
JanParowka - Ciekawe co słychać u Patera - rusofila kochającego Rosje i chodzącego du...

źródło: comment_1646684664MAhCza3heuUHmU9wb7qxhU.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@JanParowka: Wytłumaczę Ci coś. Każdy kto był w Rosji wie że większość Rosjan nie identyfikuje się z Moskwą. Większość osób zamieszkujących Rosję mówi "Moskwa eto niet Rasiija". Duża część społeczeństwa Rosji nie utożsamia się z tym co mówią politycy i często mówią że Moskale ich okradają, żyjąc z pracy ludzi prowincji. Pater wielokrotnie to podkreślał w swoich filmach, przekonałem się o tym sam podróżując autostopem po Rosji w 2018 roku, jak
  • Odpowiedz
@JanParowka: ale #!$%@? oglądałem jego wczesne materiały z pierwszej podróży i nie raz się kłócił z lokalsami którzy jak beton twierdzili że mateczka Rosja wyzwoliła Polaków a o tej wstążce dobrze pamiętam jak opowiadał co to jest w jednym z odcinków i mówił że nosi to w niektórych rejonach żeby z marszu #!$%@? nie dostać od takich betonów

Nie wiem co się działo z nim później i w sumie gówno mnie
  • Odpowiedz
@JanParowka: @Mniuch: @BorysKafarov: @Stryj: @bylembordo: @gotiman13: @roct: @AtomicForest: Uwielbiałem jego pierwszą wyprawę i to prawdziwy hardkor. Ale z perspektywy czasu typ jest ostro podejrzany zwłaszcza że jest etnicznym Ruskiem choć może urodzonym w Polsce po prostu, stąd też ta jego ślepa fascynacja Rosją i wieczna doslownie pogarda dla "jewrosajuza".
Popatrzcie jak wygląda Lex Fridman który jest rodowitym podręcznikowym moskalem: https://en.wikipedia.org/wiki/Lex_Fridman
Saeglopur - @JanParowka: @Mniuch: @BorysKafarov: @Stryj: @bylembordo: @gotiman13: @ro...

źródło: comment_1646692057DQWOju8ndXBPStgLWxFpCa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JanParowka: Jesteś kretynem, chłopak uznał że dzięki temu go ruscy nie #!$%@?ą, więc łaził z tą szmatą. Nie ma tu żadnej rusofili
  • Odpowiedz
Tyle w temacie.


@Powstaniec: teraz te dobre chłopaki z ruskich wiosek i miasteczek, mordują cywili na Ukrainie, więc elo. Naród rosyjski (cały) jest w pełni odpowiedzialny za to co się dziele. Wybielanie sie bo politycy jest pluciem w twarz tym narodom które miały dokładnie taką samą sytację, ale sobie poradziły.

Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
Ciekawe co słychać u Patera - rusofila kochającego Rosje i chodzącego dumnie z ich wstążką Św. Jerzego.


@JanParowka:
Atak na tego typka to klasyczne wykopowe polowanie na czarownice.
Gość sobie chodził, zwiedzał i co w tym złego że upodobał sobie właśnie Rosję? Jakoś nie widziałem żadnego obecnie materiału w którym wychwalałby to co #!$%@? Rosja.
  • Odpowiedz
@JanParowka: ktoś tu kiedyś pisał o jakiejś aferze finansowej w tej Kambodży i że on jest alkoholikiem. W sezonie USA rzeczywiście czasami dziwnie się zachowuje i gada od rzeczy jakby był cały czas na bani.
  • Odpowiedz
@JanParowka: przecież on to dostal zeby ruscy go nie #!$%@?. Natomiast paru z nich po tym jak pili z nim wódkę i tak zaczelo go wyzywac od amerykańskiego agenta służb specjalnych xD ten kraj to komedia, wiec czasem trzeba udawać klauna.
  • Odpowiedz