Wpis z mikrobloga

Ważna informacja dla klientów #xtb
XTB potwierdziło, że w raportach jest błąd opisany tutaj:
https://www.wykop.pl/wpis/64252105/wg-mnie-xtb-blednie-wygenerowal-raport-transakcji-/
Oraz poinformowało, że w tym tygodniu będzie dodatkowe zestawienie dywidend :)

"tak masz racje, ten błąd został już zidentyfikowany i zlikwidowany, następuje poprawa tych raportów, niebawem do klientów zostanie wysłany poprawiony raport wraz z dywidendami.

Jeszcze nie było to szeroko komunikowane, czekamy cały czas na zielone światło i wysyłkę nowego zestawienia - będzie to miało miejsce w tym tygodniu. Robimy co w naszej mocy, żeby wysłać to jak najszybciej się da i co najważniejsze, żeby dane już były poprawne w 100%."

@Polska5Ever jesteś dobry w wołaniu więc możesz zawołać ludzi z innych postów :D

#kalkulatorgieldowy #gielda #podatki
  • 12
FYI: Nie będę implementował obejścia do obecnego raportu (jest to trochę wróżenie z fusów i było by klejone na ślinę) i poczekam na nowy format bo nie wiem jak bardzo się zmieni. Jeśli będzie taki sam to poprawione raporty wczytają się na obecnej wersji bez problemu.
@Krupier: zwykła korekta deklaracji. Czynny żal jest po terminie składania deklaracji. Nie mam pojęcia jak wygląda zwrot nadpłaconego podatku jeśli złożyliśmy deklarację i zapłaciliśmy np. 100PLN podatku a potem wyszło, że miało go być 50PLN.