Wpis z mikrobloga

@yosemitesam: no ładny debil, że na mundurze umieścił flagę Portugalii XD zaraz będzie, że NATO się jednak włączyło w działania wojenne OFICJALNIE, widać że nikt mądry z tych ochotników nie pojechał
  • Odpowiedz
@yosemitesam: no ładny debil, że na mundurze umieścił flagę Portugalii XD zaraz będzie, że NATO się jednak włączyło w działania wojenne OFICJALNIE, widać że nikt mądry z tych ochotników nie pojechał


@nowy97: no juz raczej wiadomo od tygodnia ze caly swiat tam jedzie. najwyzej saszka wklei na tiktoka ze tugasa z-----l.
  • Odpowiedz
@nowy97 no tak, twoim argumentem jest to że jak ruski saszka zobaczy na czyimś mundurze brazylijską flage to zacznie krzyczeć że morduje go NATO xd
Wgl chłopie robisz niepotrzebny szum działając na ruską korzyść.
Ale po co ja sie produkuje jak do takich zjebów nic nie dociera
  • Odpowiedz
@Nikita_Mazepin: Dobrze Pan dzban, odpowiadam ostatni raz. Widzę, że rzeczywiście czytanko kuleje, nie wspominałem nic o Brazylii, która przecież w Nato nie jest, napisałem tylko o Portugalii. "Wgl chłopie robisz niepotrzebny szum działając na ruską korzyść." skomentuje to na Twoim poziomie- czyli XDDD
  • Odpowiedz
Beka z Was wszystkich brak argumentów jakichkolwiek i wyzywanie od ruskiej onucy bo nie umiecie wyrazić swoich myśli, a ja już myślałem, że nauka stacjonarna wróciła i mnie jest bachorów o tej porze
  • Odpowiedz