Wpis z mikrobloga

@tesknilam_: Tak strasznie beczałaś za tym exem, a tu co chwila jakieś nowe randki. I ty plusujesz jakieś wpisy, że faceci są zdesperowani, a sama nie umie wytrzymać bez kogoś nawet roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak, miesiąc od rozstania minął, czy ile, że już zapominasz? Nie to co faceci 10 lat o jednej myślą, no ale może nie ci z tinderra ( ͡° ͜
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wogybogy: Wspominałam to jak zanim wyznał mi wprost dość chamsko, że jedyne co to mnie pożąda, to to że kochał mnie, starał się i nie olewał, że zawsze był. Ale jak wczoraj przypominałam sobie dzień rozstania to mi wszystko przeszło za jednym razem XDD
Ale każdy potwór ma szansę na miłość, nawet ja


@tesknilam_: Jak będziesz celować tylko w to to średnio:

Boję się że każdy inny facet nie będzie miał takiej klasy, takiego wyglądu


Brzmi jak tinderowa relacja, ale na szczęście to tylko internet, tu można napisać cokolwiek, wszystko i nic i nic nic nie znaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajnie że jednak czasem taki scenariusz sie trafia kobietom xD


@Wogybogy: Częściej niż myślisz, natomiast one będą kłamać, że żadnych ONS-ów, a jak je przyciśnie, to spotkają się z tobą tylko dlatego, że jesteś wysportowanym samcem i je dobrze wyruchasz. Po zaspokojeniu będą cię ghostować, a przypomną sobie o tobie, jak znowu je weźmie chcica, a ty potrafisz ruchać. One gdzieś wtedy mają jakim samochodem jeździsz itd. Gadzi umysł myśli wtedy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antibambino: Aha xD. Nie ma to jak wszystko sprowadzać do seksu. Ja byłam z tym chłopem 4 lata, żaden wysportowany, bez kondycji, z wyglądu bardziej misio. Charakter miał dobry, ale pod koniec zwyczajnie przestał go mieć, ale moja pamięć to wyparła. Czy niektórym z was, naprawdę wszystko musi się kojarzyć z jednym?
@Antibambino: To po co wypowiadasz się w jej wątku, idź sobie ponarzekać na baby gdzie indziej przegrywie.

@tesknilam_: Jestem w podobnej sytuacji tylko ja zamiast obiektu seksualnego stałam się czymś na kształt krzesła, stołu, szafki xD Chociaż wydaje mi się, że tchórz boi się jasno powiedzieć, że już nie chce ze mną być bo tylko ja sprzątam tak by musiał biedny sam sobie mieszkanie ogarniać. Faceci są żałośni. Właściwie to
Widzę przygotowany jesteś pewnie masz folder pod tytułem „jak dowalić różowym paskom”


@Opportunist: Tak nam to ułatwiacie swoim zachowaniem na co dzień, że nie trzeba specjalnych przygotowań, aby jednym memem was zaorać.
Oczywiście wina kobiet XD


@Opportunist: nie jest wcale twoją winą, że jesteś dziecinna narcyzko, wcale. nie jest twoją winą, że wybierasz takich złych mężczyzn i uważasz, że jedynie tacy istnieją. a może tylko tacy cię chcą, bo normalni uciekają?

czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej? To też jakieś zaburzenie? XD


nie mniejsze niż twoje ocenianie całej płci per "duże dzieci". to też pisanie w liczbie mnogiej i też zaburzenie. ale