Wpis z mikrobloga

@kasha_blanca: bo tak działają media, bo tak klikają sparmiagee, przecież mnóstwo protestów się pojawiło, a mediów i Waszą uwagę przyciągnęły te. Choćby nawet dlatego, że właśnie ktoś powie tak jak tu teraz pianę bijecie, a po co, a czemu. Zawsze to tak działało i działa nadal.
  • Odpowiedz
czemu te pseudofeministki (bo nie można ich nazwać inaczej) zawsze muszą się rozbierać? Co mają c---i i feminizm do wojny? xDDDD


@kasha_blanca: jestem prostym facetem widzę c------i daje plusa. Tak to działa, połowa ogląda ten materiał tylko dlatego że są rozebrane (tak, ja też by to ominął, bo mnie obchodzą francuskie feministki, w przeciwieństwie do p----i )
  • Odpowiedz
Wytłumaczyłem ci ten sens - taki protest jest medialny. Te feministki wylądowały na głównej, a teraz sama komentujesz ich działania, więc ich cel został osiągnięty.


@Logytaze: Protest jest głupi i infantylny, a feministki z Femen już pokazały, że są łase na rosyjskie pieniądze i te prowokacje nie zawsze mają na celu wsparcie sprawy na Ukrainie, tylko jej ośmieszenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoktorNauk: hmm dzięki temu dowiadujesz się o tej akcji na wykopie. We Francji też trzeba nagłośnić. Zobacz jak wygląda protesty femenu w Rosji.
  • Odpowiedz
@kasha_blanca a czemu mają nie? Mężczyźni mogą se coś na klacie wypisać i wyjść z domu na protest to czemu baby nie mogą? nie robią tego z bycia złośliwymi ale z faktu że prawdopodobnie dla nich damskie c---i są albo powinny być na tym samym poziomie co męskie i traktowane bez jakiegoś wielkiego zdziwienia
  • Odpowiedz
@kasha_blanca: faceci nie muszą wypisywać haseł na klacie, nie jest to kontrowersyjne, więc nie zwróci uwagi, bo jest przyzwolenie społeczne na to, żeby chodzili z gołą klatą, co imo ssie ¯\_(ツ)_/¯ baby robią to, żeby zwrócić uwagę i może sprawić, żeby to też było akceptowalne społecznie, aż w końcu przestanie być kontrowersyjne, ale nie wiem, tak mi się zdaje, a nie siedze w głowie każdej takiej baby, to nie wiem
  • Odpowiedz