Wpis z mikrobloga

@bitcoholic: później wyłącza się Internet i pan bitcoin robi papa. A, ewentualnie pan Elon Musk pisze na Twitter "gówno dupa #!$%@? bitcoin" i Bitcoin spada o 10% XD
  • Odpowiedz
później wyłącza się Internet i pan bitcoin robi papa


@mikau: i tak samo wszystkie banki robią papa. ten argument z wyłączeniem internetu jest tak upośledzony, że tylko osoby z ujemnym iq mogą go stosować.
  • Odpowiedz
@jacek-piekar: kiedyś jakoś ludzie sobie radzili bez samochodów, chłopi pole orali zakładając kobietom chomąto a jak się dzieciak urodził niepełnosprawny (fizycznie czy umysłowo) to go zrzucali z góry i się pozbywali problemu.
A tak serio to były to zupełnie inne banki niż myślisz. Ew. korzystały z czegoś ala internet.
  • Odpowiedz
banki mogą działać bez internetu misiu.


@mikau: jestem heteroseksualny więc tego misia to zostaw dla swojego chłopaka w nocy. To powiedz mi jak by działały bez internetu? w jaki sposób będą sobie przekazywać informację? w jaki sposób tysiące bankomatów będą sprawdzać stan twojego konta?

Pan Musk się zesra a Bitcoin robi parkour


@mikau: pan musk się zesra i cena tesli też leci w dół. to, że część ludzi to debile
  • Odpowiedz
co do złotówki miej pretensje do rządzących lo


@mikau: czyli według ciebie atak putina na ukrainę nie miał wpływu na kurs pln? nie mamy o czym dyskutować w takim razie bo nie masz pojęcia o ekonomii.
Plus dalej nie wytłumaczyłeś jak te banki będą działać bez internetu więc widać, że mamy do czynienia z teoretykiem
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: jak przed powstaniem Internetu, poczytaj. Bez bankomatów (szok). Jakoś inne państwa zostały niewzruszone. To co, przyzbajesz że Bitcoin to #!$%@? rozwiązanie, czy nie?
  • Odpowiedz
jak przed powstaniem Internetu, poczytaj.


@mikau: bitcoin może działać dokładnie tak samo. zwłaszcza, że tak jak @bitcoholic: nie da się wyłączyć internetu jako takiego.

Jakoś inne państwa zostały niewzruszone.


@mikau: bo są dalej od putina? czy ty ogarniasz co się dzieje na świecie? zresztą oczym ja pisze.

przyzbajesz że Bitcoin to #!$%@? rozwiązanie


@mikau: nie. #!$%@? jest twoje zrozumienie tego jak działa dzisiejszy świat i dlatego wydaje ci
  • Odpowiedz
@mikau: a czy ja tak gdzieś napisałem? wróć do podstawówki jak czytanie ze zrozumieniem cię przerasta a nie się wdajesz w dyskusje z dorosłymi osobami.
Natomiast to ty negujesz wpływ ataku rosji na ukrainę na wycenę pln.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: nie neguje, po prostu inne państwa, np Czechy ó wiele lepiej sobie radzą a uwaga, graniczą z Ukrainą. Czyli przyzbajesz, że jeden mężczyzna w sieci na śmiesznym portalu gdzie jest ograniczona liczba znaków jeśli chodzi o ekspresję jednym memem potrafi zmienić wartość "waluty" o prawie 4%?
  • Odpowiedz
@mikau:

np Czechy ó wiele lepiej sobie radzą a uwaga, graniczą z Ukrainą.

Zmęczony trochę jestem i może czegoś nie zrozumiałem, ale jak ostatnio patrzyłem na mapę to trochę inaczej to wyglądało.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: zastanawiam się, gdy czytam tych ludzi jak oni dają swój popis intelektualny na wykopie, czy oni mają z tego ubaw, jakieś pieniądze, czy może po prostu ten świat tak działa, że #!$%@? idiota musi Ci za wszelką cenę udowodnić, że nim jest... Gdyby można było odłączyć większość węzłów internetu, to przynajmniej tylko rodzina musiałaby się zmagać z takimi kretynami i byłby spokój na forum publicznym xD
  • Odpowiedz
później wyłącza się Internet


@mikau: Bardzo mnie ciekawi jak takie coś zrobić? Pytam jako człowiek z branży IT. Wiem jak internet działa.
Poza oczywistym wyłączeniem prądu...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czy może po prostu ten świat tak działa, że #!$%@? idiota musi Ci za wszelką cenę udowodnić, że nim jest...


@sxldsxxl: według mnie to dokładnie to. Z ty, że im się wydaje, że udowadniają, że są ekspertami. Efekt Dunninga-Krugera
  • Odpowiedz