Wpis z mikrobloga

Łyse Mirki, pomocy. Mój łeb się ciągle przetłuszcza. Przez chwilę leżałem na macie do ćwiczeń (bardzo lekki, bardziej rehabilitacyjny trening) i została na niej okropna plama w miejscu, gdzie miałem głowę :/ Próbowałem już różnych szamponów, ale bez efektu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Powinienem lecieć do dermatologa?

#kiciochpyta #zdrowie #lysienie
  • 4
@ivbefre: wystarczy że trochę w czapce pochodzę i włosy lekko przetłuszczone. Generalnie codziennie rano myję włosy bo mam tłuste po nocy. To trochę jak walka z wiatrakami, czasami nizoral pomoże lub niemycie włosów jakiś czas, stosowałem też jakieś pierdoły od dermatologa i trychinoza tak czy siak zawsze jest powrót. Niestety przy niektórych łysieniach to efekt uboczny
@ivbefre @bialy_kret: Miałem ten sam problem, tłusta cera, włosy i trądzik. Dermatolog przepisał mi izotek w ramach leczenia i zadecydowałem że nie będę sie narażał na skutki ubczone i brałem tylko 3 miesiące po 1 tabletce. Przestałem całkowicie myć twarz oraz włosy chemikaliami i problem nie powrócił i mam nadzieję, że już nie powróci. Ogólnie wasza skóra pewnie sie przywyczaiła, że myjecie włosy codziennie i nadprodukuje sebum. Proponowałbym wam odstawić mycie