Wpis z mikrobloga

"Macie taką możliwość. Jeśli tego nie zrobicie, jeśli nie dostarczycie nam chociaż samolotów wojskowych, żebyśmy sami siebie mogli obronić, to będzie można wysnuć jeden wniosek - wy też chcecie, żeby nas powoli zabijali. Odpowiedzialność leży również po stronie światowych polityków, zachodnich liderów" - Zełenski
No ta, jeśli nie chcę by Polska się pozbawiła 1/3 lotnictwa w imię gwarancji to znaczy, że jestem onucą, a już w ogóle chcę by ruskie zabijały Ukraińców. Jestem za, wymiana 1:1, F15/F16 za MIG, TERAZ, a nie za jakieś gwarancje amerykańskie.

#ukraina #wojsko
  • 49
@Omicron: #!$%@? mnie już to granie na emocjach. Cały świat im pomaga, wielkość tej pomocy #!$%@?ła dawno skalę. Ale oni za wszelką cenę próbują jeszcze nas w ten konflikt wciągnąć i zmusić NATO do ataku na Rosję.

Załenski na początku mi imponował, ale te jego zagrywki co raz bardziej przestają mi się podobać. Jest zrozpaczony, ale albo powoli przestaje radzić sobie z sytuacją (co zrozumiałe), albo jest wyrachowany i patrzy tylko
@dobrowolskii: nie ma co się dziwić - gościu próbuje wszystkimi siłami dać swojemu krajowi jakąś szansę i nadzieję. Widać, że jest zdesperowany - ale kto by nie był na jego miejscu? Dba o interesy własnego kraju - próbuje wszystko przyspieszyć jak najbardziej się da, bo tutaj liczą się każde minuty - decyzje, które zapadną zbyt późno mogą pogrążyć cały opór.
@haosek: opłacą onucą xD weź w ogóle usuń konto :)
wszędzie te onuce widzicie
@GryzeKisiel: dokładnie takie same mam odczucia, ale nie mogę nic powiedzieć bo zaraz się zrywają ludzie z "onucami"
@panzerfucker: "może", co Ty #!$%@?, nie pozbawia się 1/3 potencjału lotniska wojskowego w chwili, gdy jest wojna za progiem. Niech wymieniają od razu, a "gwarancje" to mogą sobie w tyłek wsadzić
@Niukron: niech pamięta kto mu