Wpis z mikrobloga

@smiech2: a do nauki cieniowania są podobne ćwiczenia, typu np spróbuj narysować i wycieniować kulę leżącą na stole (możesz położyć jabłko, pomarańczę) , ustaw lampę i rysuj w różnym oświetleniu - z prawej, lewej, z góry, z tyłu etc żeby zobaczyć jak się zachowuje światło i cień.
nie śledziłem tagu to nie wiedziałem. Zobaczyłem że OP dodał rysunek i przypomniało mi się jak sam bazgrałem gdzieś w liceum na podobnym levelu co OP.


@thewickerman88: No to było z 2003. Więc 3 rok studiów chyba. Rysowane z małego zdjęcia (takiego jak do legitki), dla kumpla - to jakaś jego eks była czy coś w tym stylu.
Obecnie się zastanawiam, czy sobie nie sprezentować jakiegoś tableta czy innego ustrojstwa do
czy sobie nie sprezentować jakiegoś tableta


@smiech2: miałem podobny pomysł i nawet kupiłem jakiegoś taniego wacoma. (bamboo pen & touch) Zabawka całkiem fajna, można w końcu pobawić się z kolorami ale jednak na papierze było mi dużo wygodniej. Potem też miałem tak że czasu brakło, znalazłem ze 4 inne hobby i od 10 lat niczego nie narysowałem (nie licząc szybkich szkicy z nudy podczas spotkań w pracy).