Wpis z mikrobloga

Wykopki bardziej się zesrali przez darmowe bilety i socjal dla uchodźców wojennych z Ukrainy niż przez socjal dla leniwych madek i ich zapitych konkubentów, czy dodatkowe emerytury dla starych komuchów, którzy i tak nic dobrego nie wnoszą do tego państwa. Wasz przekaz jest taki, że rząd się troszczy teraz bardziej o Ukraińców niż o Polaków, jakby wcześniej PISdzielce martwili się o nas XDDD
#polska #ukraina
  • 25
@Pie_Man: A na ile wiecej cie okradli z wyplaty zeby dac uchodzcom?

BTW w liscie zaomniales dodac ze "robie na 13 pensje budzetowki"

Jestem singlem, nie mam dzieci, pracuje na etacie, wpadalem w 2gi prog podatkowy, nie mam zadnych socjali, dodatkow, ulg. Jestem jedna z najbardziej dymanych przez rzad grup.

Nie ciesze sie ze sponsoruje pasozyty i patole. Ale teraz przynajmniej moje pieniadze na cos sie przydadza. Ja tam malo emocjonalny
ale to normalne ze mnej boli dac swoim niz cudzym


@PijeIBije: Ze co? Mniej boli jak dajesz i widzisz ze te pieniadze sa odpowiednio wykorzystane. Ja tam wole dac cudzemu ktory tego potrzebuje niz "swojemu" ktory jest po prostu pasozytem.
pasożyta można zrobić z kazdego i tu prawda że zarowno nasz socjale 500+ jak i te 1200+ dla uchodźców są reklamowane jako kasa "za darmo" i to moim zdaniem jest złe. Czemu 1200+ a nie 1200 stanowisk pracy +...


@PijeIBije: No ale szanujmy sie. To jak jest kasa reklamowana to jedno (tylko totalny idiota daje sobie wcisnac ze ma cos "Za darmo") Ale temat tego watku jest ciut inny.

Tematem jest
@Pie_Man: ja też nie chce płacić na innych nierobów, ale faktycznie są tacy, którzy znaleźli się w bardzo złej sytuacji (uchodźcy czy niepełnosprawni) i uważam, że im należy pomóc
@truskafa: a mnie #!$%@? każdy socjal ale ludziom trzeba pomóc. Jak jest chory to wyleczyć i dać czas na start, jak się komuś noga powinie to miesiąc czy 2-3 miesiące jakiegoś wsparcia żeby stanął na nogi. A jak ktoś ucieka od wojny bo w swoim kraju stracił wszystko to nie wiem jak ale takie comiesięczne 500 plusy to ja nie popieram
Jak inflacja #!$%@? na 20% a kolejny rachunek za gaz spowoduje bankructwo połowy rodzin w tym kraju


@picasssss1: odpowiem ci tutaj prostaczku, bo gdzie indziej usuwasz moje wpisy. Czy inflacja i cena gazu jest spowodowana przez uchodźców? Puknij się w ten pusty łeb. Jak ci ruskie chatę ostrzelają za kilka lat, to może w końcu się opamiętasz.