Wpis z mikrobloga

Pogrobno prawie całe wyczyszczone, tak samo południowy region, Margit ubity, więc postanowiłem zajrzeć do tego zamku na dole mapy przejętego przez jaszczuroludzi i to jest normalne, że nie jestem w stanie przebić się przez nich na tym dziedzińcu, gdzie leży stos że zwłokami? xD przecież oni mnie wraz z psami okrążają i niemożliwe jest unikanie ich ciosów, jakimś cudem przebiegłem przez tą część do pierwszego ogniska, potem to już było łatwiej, ale ten początek to lekkie xd, szczególnie że jeszcze muszę się tam wrócić i zebrać resztę itemków, których nie udało mi się zdobyć. Do bossa doszedłem i raczej nie jest to poziom tych najcięższych do jakich przygotowało nas fromsoftware, bo zbijam mu hp do 1/3 na luzie, ale co z tego skoro ma mnie na 1-2 hity xD

Mag here, więc w teorii mogę bić wrogów na dystans, ale co z tego jak sporo z nich skraca bardzo szybko dystans, mam wrażenie, że to specjalnie zrobili, aby balans był zachowany xD

#eldenring
  • 11
@Tratak jako wojownik nie mialem tam jakis wiekszych problemow ale faktycznie w porownaniu do reszty obszaru to troche liga wyzej, co prawda zrobilem zamek a potem tam wrocilem ale fakt, ta grupka na starcie potrafi zabic i sporo trzeba sie na biegac zeby ich jakos porobic. A co do bosa, mocno bije, ale mozna go parowac, wybic z postury itp nie kojaze go jako super trudnego ale wiadomo ze jak grasz magiem
@Tratak: jak ubijesz psy po lewej stronie to na przykucu lewą stroną możesz ich ominąć. Albo przyzwać pomocników by zajęli się częścią bo samemu to rzeczywiście ciężko się przebić