Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może ktoś mi doradzi co zrobić, zacznę od tego, że nigdy nie pracowałem nigdzie, przez około 9 lat prowadziłem kanał na YT i stronę internetową, z tego się utrzymywałem. Niestety, kanał mi usunęli a stronę zamknąłem bo nie przynosiła dochodu. Przyszedł czas na poszukiwanie pracy, niestety w moim przypadku nie mam co wpisać w CV bo nigdzie nie pracowałem. Jestem tylko po szkole średniej, brak kursów itp. Czy taka osoba ma szansę znaleźć pracę? gdziekolwiek? Czy zostaję mi tylko wyjazd za granicę i tam pracować. Dodam, że jestem po 30stce i mieszkam w małym mieście. Z góry dziękuję za pomoc i proszę o poważne komentarze.
#praca #pytanie #pracazagranica #problem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622360154ad8e23fb51f4767
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli masz tyle doświadczenia w prowadzeniu kanału na YT i masz ochotę wyjechać do pracy dla niewykwalifikownych pracowników za granicą (xd) to leć do Holandii na pieczarki, zakładaj kanał i opowiadaj historie które zasłyszałem od rodaków albo o tym co się na pieczarkarni dzieje (jeszcze większe XD). Takie „pamiętniki z imigracji”. Po trzech tygodniach słuchania opowieści będziesz miał materiału na conajmniej dwa lata
  • Odpowiedz