Wpis z mikrobloga

Ciekawa sytuacja na Arnold Classic:
1. Spodziewałem się, że Rob Kearney da sobie radę w siadzie i DB pressie, ale nie spodziewałem się że będzie 1 po pierwszym dniu. Jeśli jego triceps da radę to ma serio szansę na podium, bo poza noszeniem, to log lift jak i stone to shoulder powinny dać mu fajne punkty. Spodziewałem się tego, że będzie sobie radził dużo lepiej niż np. Tom Stoltamn i na razie sprawdza się
2. Cieszę się, że Novikov daje radę, pomimo tragicznych okoliczności, Oleksii nie załamał się, wręcz jest jeszcze mocniej zmotywowany do punktowania. Squat znacznie powyżej oczekiwań (biorąc pod uwagę jego materiały z treningów), hantel wygrany z łatwością, co było od przewidzenia
3. JF wygląda jakby jego bark nie dawał rady, mega robota na siadzie, szkoda że nie było 1000lb+, no ale do przewidzenia jak są 3 lifty do pierwszego faila
4. Miło zobaczyć Bobbiego Thomspona dziękującemu Kielichowi za wycofanie się - z kontuzją niby mógłby startować, ale wiadomo, że nie zająłby wysokiego miejsca, więc fajnie że wszedł zawodnik, który mega zasługuje na start.
5. Szkoda że Luke Stoltman #!$%@?ł z siadami, bo fajnie sobie poradził z hantlem, spodziewam się spokojnie top3 jeśli chodzi o belkę, mógłby fajnie namieszać w ogólnej klasyfikacji

mega zawody, nie mogę się doczekać jutra (ʘʘ)
#strongman #mikrokoksy
  • 2