Wpis z mikrobloga

@rafonixjestbityxd: czy ja wiem czy przekroczeniem granicy? A kto kiedy tę granicę kiedykolwiek ustalił? Gdzie ona jest? Kiedy jest ok, a kiedy nie? Gdyby w Polsce wybuchła wojna, chciałabym być przez sąsiadów do których uciekam tak traktowana, jak traktowani są Ukraińcy. Dobre działania stanowią o naszym człowieczeństwie, a nie wieczne kierowanie się rachunkiem zysków i strat.
@lucky_leo: w pewnych kwestiach nalezy uwazac by faktycznie nie zmienilo sie to na stale,ze Polak w Polsce bedzie obywatelem II kategorii.Jednak w tym momencie kiedy przekraczaja granice czesto z niczym nalezy na nich "chuchac i dmuchac"
@cocieboli: z czasem pojawia sie dramy,ciezko bedzie razem funkcjonowac,nawet glupia zajeta lazienka czy halasy w kuchni o godzinach drzemek zaczna byc powodem konfliktow.Nie kazdy jest tego świadom ale to juz ich problem.Wazne,ze chca pomoc a jak sie to skonczy to ich rzecz.Niektorych dupa boli choc sami nic nie robia tylko ogladaja te wykopki
@cocieboli: no wiem, ale niech ktoś ma to na uwadze, bo w emocjach, kierując się godnym szacunku współczuciem można wpieprzyć się na srogą minę. Albo zyskać przyjaciół wdzięcznych ci przez całe życie. Różnie może być.