Wpis z mikrobloga

Biden bohaterem wykopu, a Trump to na pewno, powtarzam NA PEWNO, by nas dawno sprzedał XD
lewackie mózgi przeżarte do cna.

Jednym z głównych powodów ataku Rosji na Ukrainę jest to, że putin wyczuł jaka miękka łajza została prezydentem USA. Przenosiny strategicznych sił na Pacyfik, bez realnego zabezpieczania wschodniej flanki NATO, absurdalna kompromitacja w Afganistanie i ciągłe sygnały słabości z Waszyngtonu spowodowały, że ruscy stwierdzili "tak słabi jeszcze nie byli - wchodzimy".
Zresztą co ja tam będę gadał. TUTAJ jest artykuł z NBC, czyli pro-bidenowskiego źródła z 20 stycznia tego roku.
Biden mówi: "wygląda na to, że Rosja najedzie Ukrainę, więc słuchaj mnie panie putin, jak to będzie tylko 'małe wtargnięcie', to nasza reakcja będzie spokojna". Autentycznie tak powiedział. Użył zwrotu "minor incursion" XD Przecież to ręce opadają i jak Zelenski to usłyszał, to jemu też opadły.
No to, co na to putin? putin na to "kurde przecież ten Biden to jakaś #!$%@? - jazda panie Szojgu. Podbijam stawkę, proszę mnie zdobyć Kijów w dwa dni". Resztę znamy i od tygodnia śledzimy.

Tajemnicą poliszynela jest, że Trump jak się spotkał z putinem to mu powiedział "jak czegoś spróbujesz na Ukrainie, to wjeżdżam do Moskwy". Być może to nawet fejk i taka konwersacja się nigdy nie odbyła, ale fakty są takie:
Za Busha ruscy bili Czeczenów, aż ich zwasalizowali i potem najechali Gruzję.
Za Obamy oderwali sobie kawałek Ukrainy tu i tam.
Za Trumpa... nikogo nie najechali, a jedynie wspomogli w wojnach Syrię (na jej prośbę) i Armenię (na jej prośbę).
Za Bidena wjechali na pełnej ku*wie na Ukrainę, po raptem roku na stanowisku.
#ukraina #rosja #usa #wojna
llllllll - Biden bohaterem wykopu, a Trump to na pewno, powtarzam NA PEWNO, by nas da...

źródło: comment_1646422075GOVom7Yop53xarqBsy222Y.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@llllllll: głos rozsądku, a nie że papa smerf będzie teraz bohaterem całego świata (co z resztą przewidziałem, że tak będzie), a macron zazdrości tytułu i też niby coś tam próbuje
  • Odpowiedz
@llllllll: fajne przedstawienie postaci Bidena w subiektywnej ocenie vs przedstawienie Bidena faktami (obrazek). Mówienie, że Trump zrobiłby to i tamto jest tyle samo warte, co mówienie że Trump zastraszał Putina. Czyli gówno warte, jak i ten wpis.
  • Odpowiedz
@llllllll: Nie wiem co zrobilby trump ale nawet Pan Jacek Bartosiak powiedział ze to wina Bidena bo ten nawet sugerowal ze rosja moze wziac troche ukrainy i nie chce walczyc z rosja XD
  • Odpowiedz
@llllllll: a czego spodziewasz się po dzieciakach z portalu, gdzie Urban jest fajny bo śmiesznie pisze na Twitterze? W ostatnich dniach do rangi bohaterów urośli Kwach, Miller czy Sikorski.
  • Odpowiedz
@llllllll: @llllllll: A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nigdzie nie pisałem o Trumpie i nie miałem go na myśli. To nie miało być żadne polityczne powiązanie lub porównanie. W poście miałem na myśli prezydenta, który te wiadomości włożył by do tajnej teczki w biurku.

Trumpa wmówiliście sobie Wy - Wykopki.
  • Odpowiedz
@Heekate: haha szkoda że to #!$%@? które zostało już dawno sprostowane

Biden nie powiedział ani nie zachęcał do rozszarpywania Ukrainy kawałek po kawałku, nawet nie w przenośni.
Zostało to rozpowszechnione przez tabloidy i praktycznie natychmiastowo wyjaśnione.

@POTUS clarified this. He was referring to the difference between military and non-military/para-military/cyber action by the Russians. Such actions would be met by a reciprocal response, in coordination with Allies and partners.


https://twitter.com/emilyhorne46/status/1483934454238351362
  • Odpowiedz
@llllllll: Tworzysz geopilityczne rozkimy z gimnazjum, człeniu weź na uspokojenie coś. Twój ukochany Trump to koniunkturalista. Kiedyś krytykował szczepionki a teraz wychwala. A z wojska uciekł w niejasnych okolicznościach.
  • Odpowiedz
@llllllll: Z ta onuca to zart.. ale fakt, kazdy kto ma odmienne zdanie na tym tagu to onuca. Przyznaje.
Prawda natomiast jest to, że Trump był i jest na smyczy ruskich. Jak prześledzisz moją historię, to dowies się żew byłem pro trump.. Też myslalem że Biden to karykatura. Ale po zapoznaniu się z historia Trumpa, CIeszę się że prezydentem USA jest Biden. Za Trumpa byłoby dużo gorzej
  • Odpowiedz
Kiedyś krytykował szczepionki


@szef_foliarzy: kiedy? ja mam w dupie Trumpa tak btw., po prostu mnie śmieszy robienie bohatera z Bidena, któy jest mierny i jednocześnie pisanie "Trump to by... cośtam".
  • Odpowiedz