Wpis z mikrobloga

Dlaczego uważasz że zostali sami?


@Stannis_I_Baratheon: oglądałem kilka ostatnich jego wypowiedzi i wczorajszą konferencję.
Z każdą kolejną widać, że wszystko co mógł zrobić już zrobił a teraz już nic od niego nie zależy poza podtrzymywaniem morali. Jest strustrowany ograniczonymi reakcjami

@funnymouth: Nie mam linka, był stream w TV

Sami na polu bitwy sa od poczatku. Ale dzieki wsparciu jeszcze sie bija - sankcje zmiota ta rosje w #!$%@?


@RafDan:
Jest strustrowany ograniczonymi reakcjami


@Instrybutor_z_Orlenu: trochę mi się to zaczyna nie podobać. Minął tydzień walk, Cała Europa przesyła olbrzymie ilości uzbrojenia, masa ludzi jest zaangażowana w przyjmowanie uchodźców i pomoc humanitarna, stany zapewniają wywiad, sankcje wrzucili takie ze przez weekend rosyjska gospodarka zdechła… to maja być ograniczone reakcje? Co byłoby odpowiednie, 2 lotniskowce?
@Werdna: Do tego 16k (wg jego słów, ale nawet jak 1/3 tego jest prawdą to i tak dużo) zagranicznych ochotników, w dużej mierze z militarnym doświadczeniem. Myślę, że to ciągle jest gra reżyserowana z USA (przypominam, aktor z doświadczenia) - by teraz po początkowym entuzjazmie Europę objęły też wyrzuty sumienia i kontynuowały wysyłanie. Wie przecież, że NATO nie może wejść, jakby mogło to już tydzień temu rozwaliłoby ten nędzny ruski #!$%@?łek.