Wpis z mikrobloga

To jest abstrakcja. Kobieta pokazuje zdjęcia jako dowód a baba jej odpowiada, że nie będzie patrzeć bo ufa Putinowi. Inna zaś, że w sumie będzie źle, będzie inflacja, załamie się gospodarka, ale jeśli putin tak robi to znaczy, że jest to dobre i tak powinno być. Młodzi boją się komentować a jeszcze inni, że to Ukraina by ich zaatakowała gdyby nie to... Beton, beton, beton.
#rosja #ukraina #wojna
M.....k - To jest abstrakcja. Kobieta pokazuje zdjęcia jako dowód a baba jej odpowiad...
  • 27
  • Odpowiedz
@Mam-na-imie-Porucznik: kojarzy mi się to z filmem sprzed kilku tygodni, jak pytali jakichś emerytów, co sądzą o tej rosnącej inflacji, a oni odpowiadali, że rząd świetnie sobie z tym radzi i w ogóle nie mają nic wspólnego z tym.
u emerytów gdziekolwiek na świecie jest podobny poziom wyparcia.
  • Odpowiedz
@Mam-na-imie-Porucznik: młode Rosjanki które poznałem mówiły, że cokolwiek Putin by nie zrobił to robi to dla dobra Rosjan. 20paro letnie laski. Dla mnie ci zwykli ludzie są tak samo odpowiedzialni za tą wojnę jak władza Rosji, bo z takim dostępem do informacji jaki mamy dzisiaj to ich własny wybór żeby być tak głupim.
  • Odpowiedz
trzeba wysłać rakiete prosto w te zakute łby


@reaktiv: tu się nie zgadzam. Tak zachowuje się właśnie putin, argument siły, przemocy. Uważam, że właśnie odcięcie ich od złego zachodu to perfekcyjne rozwiązanie. Mają wspaniały przykład Korei północnej i do tego zmierzają. To jest najlepsze wyjście z całej sprawy.
  • Odpowiedz