Wpis z mikrobloga

@kalosz_zaglady:

to powiem, ze kazdy powazny analityk z zachodniej sfery przewidywał to samo

Niemcy ich MSZ to samo przewidywał- co powiedziane szefowi ukrainskiej MSZ ? Niemcy nie dostarcza pomocy Ukrainie, bo za 2 dni po wszystkim ?

Czyli niemiecki MSZ, wywiad cala sfera polityczna jest tak samo głupia jak Bartosiak, za to wykopek powinnien być na stanowisku szefa wywiadu niemieckiego
@kalosz_zaglady: ale wiesz o tym, że cały świat tak myślał patrząc nawet na global fire power? Nir chce bronić Bartosiaka, bo czasami jest męczący w swoich wypowiedziach z trudnymi słowami, ale biorąc pod uwagę, że Rosja była uznawana za drugą najsilniejsza po amerykańskiej, armię świata no to #!$%@? czegoś się spodziewaliśmy? Jak widziałem jakieś filmy o armiach azjatyckich np. Japonia, Korea o Chinach to nawet nie wspominam, to tam jest technologia
tylko w ostatniej chwili ktoś zrobił burdel pozmieniał je


@Dodwizo: Pewnie sam Władimir uwierzył we własną propagandę i ruszył na Kijów aby zdobywając stolicę skrócić walki na wschodzie.
@DiegoCosta: Ja go pierwszy raz oglądałem z Bartosiakiem. I sobie myślę spoko jest. Ten Bartosiak jakiś dziwny, mało się odzywa. Ale po tych filmikach w historii realnej mam go dość. Wolski mówi konkretnie a ten mu przerywa albo gada jakieś pierdoły. A tego "wytłumacz, mówię tu w imieniu widzów" nie mogę już słuchać. Nie mówiąc o tym "Historia realna jest kanałem niezależnym.... DEJ PIENIĄŻEK" ( ͠° °)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kalosz_zaglady: Bartosiak wielokrotnie mowil, ze Ukraina - zarowna ludnosc jak i armia to jest wielka niewiadoma jezeli chodzi o morale i uzbrojenie. A przeciez to powod, ze rosje zatrzymali, w 2014 donieck tez gowno armia atakowala (nawet nie armia) i wchodzili jak w maslo.
@kalosz_zaglady: lepiej się pomylić w dół niż w górę. Nie będąc szpiegiem, a prawdopodobnie nawet i w tej funkcji nie da się być poinformowanym w 100%. Poza tym, fakt pozostaje faktem - Rosja ma uzbrojenie, którym możnaby zaszkodzić, ale brakuje jej kompetencji. Tego, że Putin się oszukiwał co do kompetencji armii nie mógł ani przewidzieć, ani wiedzieć na pewno aby używać to jako argumentu. Akurat o wielkości armii wypowiada się zawsze,