Wpis z mikrobloga

Mirki, może to głupi pytanie na tym tagu ale: czy pomimo życia w przegrywie, przywiązujecie jakas uwagę do wyglądu, swojego ubioru? W sensie śledzicie co jest modne?

Czy macie #!$%@? na mode i zachowujecie tylko minimalne standardy - żeby było czyste, wyprasowane i świeże?

#przegryw
  • 7
@bulbulator90 ja tam się ubieram jak mi się podoba, czasami sobie kupię czarny Basic, czasami koszlkke z jakimś nadrukiem na plecach, jak ktoś patrzy na ciebie z perspektywy jak się ubierasz to ma ładnie #!$%@? we łbie. Zawsze mnie to bawi jak ludzie chodzą na uczelnię ubrani, jakby szli do urzędu, bo wypada przed normikami wyglądać elegancko. Paranoja
@EminencjaAbstynencja: To prawda ze możesz się ubierać jak chcesz ale jak jesteś chodząca reklama jakiejś marki i jeszcze im za to płacisz albo wyglądasz jak ostatnia fleja to nie ludzie maja #!$%@? tylko ty i pamiętaj ze każdy tak samo jak ty masz prawo wyglądać jak chcesz,maja prawo cię oceniać.Jeśli czepiasz się eleganckiego ubioru to znaczy ze mentalnie jesteś dzieciak.To nie paranoja ubierać się dobrze.Paranoja jest się tego czepiać.Nie każdy musli