Wpis z mikrobloga

@SkonczPitolic: przypomnij mi kto był za wpuszczaniem turystów Łukaszenki na pałę do nas? To nie była ruska agentura? Obrażali mundurowych i tym podobne. W Przemyślu złapano ruskiego szpiega co działał pod przykrywką hiszpańskiego dziennikarza, kto się pruł, że pod granicę mediów nie wpuszczano w listopadzie? Krula tam nie było na szczęście
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
z informacji co tu znalazłem na wykopie to teraz jest gdzieś w Rosji


@Kaczypawlak: Ja prosiłem dowód na to, że Korwin nie jest prorosyjski, nie pytałem gdzie się obecnie znajduje. Po prostu napisz, że takiego dowodu nie masz, zamiast pisać nie na temat ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: w sejmie solidarny z Ukrainą nie był ponoć tylko braun, więc krul poparł rezolucję w sprawie Ukrainy z tego wychodzi¯\_(ツ)_/¯ a sam nie możesz go spytać? Najłatwiej będzie. Czarzasty coś się nie wypowiada a w 2019 bronił pamięci Armii Czerwonei, krul nawet takim kacapem nie jest xD
  • Odpowiedz
w sejmie solidarny z Ukrainą nie był ponoć tylko braun, więc krul poparł rezolucję w sprawie Ukrainy z tego wychodzi¯_(ツ)_/¯


@Kaczypawlak: Korwin również, od lat uznaje Ukrainę za wroga, a Rosję za sprzymierzeńca. Czekam na dowód, że Korwin w obecnej sytuacji wspiera Ukrainę ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
a no tak, niedobrze o tym wspominać, bo to wcale nie podobna


@Kaczypawlak: No tak, bo rozmawiamy o Korwinie, więc po co odwracasz temat na kogoś innego? Ja wiem, że tacy jak Ty uwielbiają whataboutism, ale bez przesady. To masz ten dowód, czy znowu będziesz pisać o kimś innym? Jeśli nie masz, to uznam, że przyznajesz mi rację.
  • Odpowiedz
No tak, bo rozmawiamy o Korwinie, więc po co odwracasz temat na kogoś innego?


@ziumbalapl: a ja o ruskiej agenturze, którą jak widać też jest korwin.

Ja wiem, że tacy jak Ty uwielbiają whataboutism, ale bez przesady. To masz ten dowód, czy znowu będziesz pisać o kimś innym?


@ziumbalapl: nie to ty się brandzlujesz do jednego ruskiego agenta a co z innymi?¯\_(ツ)_/¯ Jak chcesz korwinologię studiować to nie
  • Odpowiedz