Wpis z mikrobloga

@Zjem_Ci_nos: zależy też, większość myśli są nam potrzebne, by nas informować jacy naprawdę jesteśmy, nasze zachowanie, nawyki, mowę możemy to się wyuczyć, oszukiwać jednak myśli są prawdziwe, szczere i ich nie możesz oszukać tylko ukrywać, a myśli spisane mają potężną moc, podświadomie wtedy puszczamy się wszystkich hamulców na bani i lecimy z tematem ostroʕʔ
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: dlatego ja mam hamulec potężny jak na karuzeli bo gdyby mi puścił np. w pracy to bym nie był postrzegany jako zdroworozsądkowy człowiek ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dlatego każdy z nas przybiera mimowolnie maskę do odpowiedniej okazji a być prawdziwym może być tylko sam na sam albo w znanym sobie towarzystwie, które to akceptuje i którego każdemu z całego serca życzę ʕ
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: tak, jednak ja nie lubię być tuzinkowy - uwielbiam mówić co mnie w-----a, co mi się podoba, dawać upust emocjom, przez to albo się mnie lubi albo nienawidzi. Fakt, nie zawsze tak mogę ale to rzadko( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@midnight: zamknij oczy, wyobraź sobie 20 stopni ciepełka, bzyczące wokół komary, świerszcze, niesamowitą ciszę niekiedy przerwaną szczekaniem burka kilometr dalej, gorący asfalt iii... już jesteś, choć na chwilkę ʕʔ

@Zi3L0nk4: też jestem szczery ale potrafię się ugryźć za jęzor i czasem czegoś nie powiedzieć tylko po prostu machnąć ręką ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz