Wpis z mikrobloga

@Ark00: dla mnie jako czlowieka ktory jest z ta seria od prawie 20 lat to pozycja obowiazkowa i bawie sie swietnie :) ciekawie zbudowana fabuła, na zasadzie jakby takiej historii motoryzacji - po kolei odkrywamy kolejne moduły i elementy gry, rewelacyjnie odwzorowane samochody i przystepny poziom trudnosci tak naprawde dla kazdego - od poczatkujacego z seria do totalnego wyjadacza - wszystko mozna ladnie ustawic, asysty, systemy itp :) polecam!
@M4ci3jS: no to u mnie z 17 lat choć z przerwami, ale wychowałem się na gt2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oglądałem chwilę strumyki i graficznie to wyglądało ekstra, ta praca kamery w replayach mega...

Jak wyglądają tryby gry w karierze bo tego nie widziałem w sumie.
Tzn. to gt cafe jakieś dziwne, wyzwania za to wyglądają ekstra bo widziałem w całym bloku są i drifty, drag race,
@Ark00: powiem Ci, ze narazie nie wiem - jestem.po okolo 6 godzinach wczoraj - to Cafe to jakby glowny tryb kariery, dostajemy konkretne "menu" - np. Zdobądż 3 kompaktowe samochody. No i jedziesz 3 wyscigi, konczysz na podium, zdobywasz auta, sluchasz ich historii, ogladasz zdjecia - odblokowujesz za auta poziomy kolekcjonera, a z biegiem tej kariery odblokowuja sie kolejne segmenty w miasteczku, np. Diler nowych aut, GT Auto, Multi, Zdjecia, Tuning.