Wpis z mikrobloga

@sEB-q: otoz to. Sankcje i wsparcie zachodu dla Ukrainy mocno podcinaja skrzydła Rosji. Jak się im zaraz skończy pieniadz to jest szansa na koniec konfliktu.
  • Odpowiedz
@sEB-q: A może lepiej nie dać się porwać ułańskiej fantazji i wyjść na ulicę, żeby ten parszywy rząd zaczął coś robić? Oczywiście, że warto pomagać, ale polska lada moment będzie w ruinie.
  • Odpowiedz
@0micr0n: a co ty byś z dziećmi zrobił? Poza tym część wróci do domu po zakończeniu wojny. Tak właściwie nasze społeczeństwo się starzeje, nie zaszkodzą nam dzieci, które w przyszłości będą u nas pracowały i nieco poprawiały sytuację na rynku.

@KOLEGAMAMY: mnie interesuje, bo posiadam empatię. Poza tym być może w przyszłości sami będziemy potrzebowali pomocy.
  • Odpowiedz
Naszym zasranym obowiązkiem jest jak największe wsparcie Ukrainy, bo to ich rękami chronimy się przed wojna w Polsce.


@Clefairy: Zajebiste wsparcie, rozdając 500+ na lewo i prawo xD Albo Biedronka rozdając każdemu ukraińskiemu pracownikowi dodatkowe 1000 zł.

Ale przynajmniej nas poklepią po plecach, bo takich naiwniaków to nie ma na całym świecie.

Zwykły Pisowiec z ciebie, broniący ten antypolski rząd. Ha tfu
  • Odpowiedz
@Clefairy: A ja myślałem, że lepszą zachętą będzie możliwość podjęcia pracy a nie siedzenie na socjalu i korzystanie z reszty darmowych dodatków

Ha tfu na ciebie pisowcu
  • Odpowiedz
@Clefairy: Ukraińska rodzina xDDD

Ojciec na Ukrainie, a matka i kilkoro dzieci w Polsce, w darmowym mieszkaniu i socjalem na nich.

Ty masz poziom myślenia jak typowy pisowiec xD Pewnie sam siedzisz na socjalu albo na garnuszku u matki.
  • Odpowiedz
@0micr0n: nie no pewnie wpuśćmy kacapów i będzie zajebiście. Albo wypnijmy się na Ukrainę jak nas potraktowali podczas wojny.
  • Odpowiedz
@sir: A kto pisze ze mamy sie wypiąć? Pomagać należy, to oczywiste. Ale nie rozdając socjal i inne darmowe gówna. np. #!$%@?ć 500+ i wspomoc z tego finansowo uchodzców wojennych, to jest ten moment gdy mozna upiec 2 pieczenie na 1 ogniu.
  • Odpowiedz