Wpis z mikrobloga

@Dorodny_Wieprz: Bez znaczenia.

Sprecyzuj pytanie.


Pytanie jest maksymalnie precyzyjne a ty piszesz mi jakies ogolniki.

@Filipterka25:

Ma znaczenie bo niektore banki polskie maja niektore rachunki gield krypto na czarnych listach z uwagi na wysokie ryzyko. Rowniez dla przelewow przychodzacych, a norma sa wychodzace. W druga strone tak np. mbank blokuje przelewy na bitstamp.
Ma znaczenie bo niektore banki polskie maja niektore rachunki gield krypto na czarnych listach z uwagi na wysokie ryzyko.


@Dorodny_Wieprz: To załóż tam, gdzie nikt o nic nie pyta. BlackCatCard oferuje w darmowym koncie rachunek w EUR z maltańskim IBAN-em, który przyjmuje mi absolutnie wszystko, a ING i Citi przyjmują przelewy stamtąd.

Tylko nie trzymaj tam kasy, na tym maltańczyku.
@Filipterka25: To jest EMI. Generalnie nie pytalem o porade dot. otwarcia rachunku tylko to bylo pytanie do osoby korzystajacej z crypto.com. Ale i tak dzieki za pomoc. Nie ufam EMI z wiekszymi kwotami ( > 50-100k EUR)

@snowak: Dzieki, czyli wychodzi ze ten sam bank co przy depozytach? Transactive Systems UAB czy cos takiego?
@Dorodny_Wieprz: Nie ma mnie w UE. Smsy nie dochodziły, teraz doszły po kilku dniach wszystkie naraz. Próbowałem obejść wypłatę inaczej, kyc chciałem robić itd to mnie zbywali, gadali jak boty i odpisywali po godzinę żeby im się zmiana skończyła. Ale jak kartą crypto.com chciałem zapłacić za hotel to jest spoko.