Wpis z mikrobloga

No więc mirki mam #firstworldproblems

Byłem kiedyś użyszkodnikiem #gametrade - i to w zasadzie od początku istnienia serwisu. Pięknie wszystko, pięćdziesiąt prawie wymian, same pozytywy, #gry lały się strumieniami, #uszanowanko - te sprawy.

I pewnego dnia admini doszli do wniosku, że #adblock to zło i trzeba go zwalczać.

No i zaczęli.

Kasowali moje posty w wątku na ten temat opisujące jak usunąć upierdliwy baner informujący o tym, doszło nawet do tego że dostałem informację, że zablokują mi możliwość wymiany grami, jeśli nie wyłączę tej wtyczki w MOJEJ #!$%@? #!$%@? PRZEGLĄDARCE NA MOIM #!$%@? PRYWATNYM KOMPUTERZE ( #nsa się chowa przy nich). I to wszystko bez nawet najmniejszej zmiany regulaminu usługi, czyli zwyczajnie bezprawnie bo nie na takie warunki się zgadzałem zakładając tam konto. Potem dostałem nawet reprymendę od jakiegoś #stulejarz -a admina, który zwrócił się do mnie protekcjonalnym tonem skierowanym raczej do #gimbaza a nie do trzydziestoletniego faceta (którym - a to niespodzianka - jestem). No to się #!$%@?łem bo wszystko zniese - ale nie braku szacunku i zrobilem #usunkonto & #emoquit

W sumie chciałem was zapytać, jak wyglądałoby od strony honorowej powrót tam, bo mam trochę gier na #xbox360 i powymieniałbym się - ale jak sobie przypomniałem to całe ichniejsze #cebulactwo to odechciało mi się.

No chyba że coś tam się zmieniło na lepsze w ciągu ostatnich trzech lat?
  • 9
  • Odpowiedz