Wpis z mikrobloga

Cały czas mam zajebistą schizę o to które geny w końcu wylosowałem. Od strony matki dziadek mocno łysiał, a od strony ojca już nie. Tyle że mnie wylosowało się więcej cech fizycznych po matce niż po ojcu. Obecnie mam 21 lat i obawiam się czy jednak będę łysieć czy nie, bo jakby tu nie patrzeć fajnie jest mieć włosy.
#zalesie #wlosy #niebieskiepaski
Pobierz supra107 - Cały czas mam zajebistą schizę o to które geny w końcu wylosowałem. Od str...
źródło: comment_1646239637QJIUoEfF4T1EdfYN9Un0pg.jpg
  • 23
#!$%@? mać ostatni raz pytam się o coś takiego na Wykopie, dla wykopka są tylko zakola i łysienie, i to jedyna konkluzja którą można wyciągnąć. #!$%@? z tym że jest mnóstwo ludzi z "zakolami" którzy w ogóle nie łysieją. Ja nie wiem jakim cudem nie odszedłem z tego portalu w piździec.
@supra107: wiesz, tak szczerze: widać, że linia włosów idzie nieco wyżej. Pytanie, jak szybko to będzie postępować, bo może się okazać, że na tym poprzestanie albo będzie szło wolno, albo poleci szybciutko i po włosach. W sumie to nigdy nie wiadomo.
@Wixu: Choć też w sumie od dziecka miałem taką linię włosów, więc nie wiadomo czy to postępuje czy po prostu mam zwykły wdowi szpic. Takie przejmowanie się pierdołami na siłę trochę. :P
@supra107: tak, to prawda. Wiesz, trudny temat - sam się nim obecnie przejmuję. Wmawiam sobie, że postępuje u mnie ten problem, ale jak porównuje starsze fotki, to wychodzi na to, że wszystko git. Ale potem się przyglądam i zmieniam zdanie. Niestety niemal każdego faceta to boli...