Wpis z mikrobloga

Jestem pod wrażeniem Erdogana, serio. Nie pi*rdoli się z ruskimi, opi*rdolił UE, że za mało pomagają. Wspiera Ukrainę czym może, byleby ruskim krwi napsuć. Tureckie drony i tureckie Bayraktary w ilościach hurtowych, które tylko oni produkują. Jak w tym memie: Nie boi się pan że się ruskie dowiedzą? - No właśnie się dowiedzieli, no i co?

#ukraina #wojna #rosja
anoysath - Jestem pod wrażeniem Erdogana, serio. Nie pi*rdoli się z ruskimi, opi*rdol...

źródło: comment_1646219608MORzqrMiHYgFKA9krycgFp.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anoysath: Turcy nie są od kilkudziesięciu lat straszeni POTENGOM RASIJI i walą w ten szrot jak wykopek wali konia - mocno.
  • Odpowiedz
@anoysath: nie zesrajcie się z tym Erdoganem, #!$%@? dyktator zmieniający świecie państwo w islamską przystań, sprowadzający ktyzys gospodarczy na turcję, autor przewrotu, który miał umocnić jego władzę i doprowadził do czystek. A to, że ma sprzeczne interesy z Rosją to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@anoysath: Co wy pier.... Przeciez to pragmatyczny polityk. Kieruje sie tylko interesem. A w interesie Turcji jest niezalezna Ukraina. Jakby interes byl inny to Erdo byl stal obok putina. Przestancie sie zachwycac politykami. Oni sprzedadza Polske za kilka dolcow.
  • Odpowiedz
@anoysath: Turcy są równie pragmatyczni jak Chińczycy. Robią to, co im się opłaci i tyle. Dlatego zamknęli Bosfor i Dardanele dla ruskiej floty, ale i dlatego nie dołączą do sankcji przeciwko Rosji tylko będą z nimi handlować.
  • Odpowiedz
@anoysath: ta, a była gdzieś wypowiedź Rusków w sprawie Cypru, że przegięli pałę i teraz Rosjanie zamiast na Cypr to właśnie do Turcji na wakacje będą jeździć. No to ja nie ogarniam...
  • Odpowiedz
@anoysath: gra na wiele fortepianow, jeszcze zamyka ciesniny tureckie

Rosja chwali Turcję za zamknięcie cieśnin czarnomorskich. (Tass)

Cieśniny zostały zamknięte dla okrętów wojennych. Ale ponieważ zgromadzona rosyjska flota już tam jest - nie mogą wpłynąć..okręty innych państw w tym US czy UK
  • Odpowiedz