Wpis z mikrobloga

@Serzie100: Swego czasu ostro chodziłem na mecze, stałem w młynie i kochałem klimat stadionowy ale właśnie takie głąby sprawiły, że to olałem. Nie chciałem być utożsamiany z kimś kto wszędzie węszy lewaka, pedała, czarnucha itp.
  • Odpowiedz
@Serzie100 Nie ZSRRaj się.Ty nie widzisz co #!$%@?***ą u nas śniadzi książęta czy nie chcesz widzieć? Nieudany rabunek w Medyce,odgryziony palec ratownika medycznego...
  • Odpowiedz
@Serzie100: prawdziwa ruska propaganda forsuje że na granicy jest wszystko cacy i nie wolno zwracać uwagi co tam się dzieję, żeby przypatkiem pod naciskiem obywateli rząd nie wysłał tam większych sił do ogarnięcia tego burdelu
  • Odpowiedz
@Serzie100: Ale zobacz jak IDEALNIE wycelowany ten atak.

Oparty na znanych lękach, wprowadza chaos, niepokój. Pozwala na prezentowanie Polski w negatywnym świetle w innych krajach.

Pięknie "narodowcy" z sowietami współpracują.
  • Odpowiedz
@Kuntakinte666: mam wrażenie, że na wykopie zrodziła się nowa myśl socjalistyczna i jeśli za parę lat znowu będzie jakiś kryzys migracyjny z inżynierami i lekarzami, to będą wyzywać nas od ruskich onuc, mimo iż ja rosjan nienawidzę jak psów
  • Odpowiedz
@Serzie100: kibile to największe cepy i dno, zaraz obok wyborców konfederacji. Ludzie którzy z przyjemnością pobiją przypadkowego człowieka za to że ma szalik w złym kolorze. Tym razem zamiast szalika czy tęczy wystarczy karnacja. Powinna być jakaś lista tych małp i w takim momencie służby powinny masowo ich powoływać pod broń i wysyłać do kopania rowów, tylko po to żeby nie trzeba było się z nimi cackać na ulicach w krytycznym
  • Odpowiedz