Wpis z mikrobloga

@southlander: Dobrze wiesz że te tagi nie mają takich zasięgów. Zresztą po Twoim profilu widzę, że dupa piecze jak ktoś zwraca uwagę na zachowanie przybyszów ze wschodu. I zanim zaczniesz wyzywać od onuców to pomyśl co byś uważał gdyby to Twoje najbliższe osoby bały się wyjść na miasto.
  • Odpowiedz
Dobrze wiesz że te tagi nie mają takich zasięgów


@Oski_28: To Ty szukasz dyskusji czy atencji?

Zresztą po Twoim profilu widzę, że dupa piecze jak ktoś zwraca uwagę na zachowanie przybyszów ze wschodu. I zanim zaczniesz wyzywać od onuców to pomyśl co byś uważał gdyby to Twoje najbliższe osoby bały się wyjść na miasto.


@Oski_28: Skoro się zabawiłeś w służby specjalne i tak dokładnie mnie prześwietliłeś, to powinieneś
  • Odpowiedz
@Isanell: Ty się uaktywniłeś po 6 latach i będziesz mi wypominał że ja po roku? XDDDD Zresztą co takiego napisałem, żebym miał dostać te kopiejki?
  • Odpowiedz
@Oski_28: Jeśli obywatel Turkmenistanu zgłosił się na polskie przejście graniczne z Ukrainą w trakcie trwania działań zbrojnych, to w jaki sposób powinien być „bardziej zweryfikowany”?
Czy prawo do azylu miałoby być przyznawane tylko Ukraińcom, a jak ktoś ucieka przed wojną, ale ma bardziej skośne oczy czy ciemniejszą karnację, to powinien uciekać do innych krajów? Turkmenistan ani Senegal nie graniczą z Ukrainą. W jaki sposób chciałbyś „weryfikować”, czy Turkmen lub murzyn
  • Odpowiedz