Wpis z mikrobloga

@Jrv20: A na #!$%@? mam sie udzielac, pisalem jeszcze pare rzeczy na inne tematy, jak widze te wasze wysrywy to po prostu to zlewam ale ty jestes zjebem do potegi az musialem to skomentowac XD
@Jrv20: A jesli chodzi o moje nagłe udzielanie sie na tagu przemysl to jak juz pewnie widziałeś mieszkam tutaj i wiem troche wiecej niz inni i widze troche wiecej, wiec jak czytam ze faktycznie ktos uwaza ze jedyni uchodzo - imigranci to kobiety i dzieci a niektorzy to faktycznie studenci to az mi sie nóz w kieszeni otwiera
@MeQustooo: nie no aż tak bardzo nie stalkowalem co piszesz bo to już creepy. To możesz napisać mi jak to wygląda z perspektywy mieszkańca bo nie znam nikogo z tamtych okolic. Mam w pracy gościa z Dorohuska to się dopiero dowiem jak wygląda tam sytuacja
@Jrv20: Kadzy doskonale wie dlaczego panika wsród kobiet moze zostac uzasadniona, nie od dzisaj wiemy jak zachowuja sie imigranci i do jakich przypadkow dochodzilo np w Niemczech. Wiele młodych dziewczyn po prostu sie boi ze zostana napadniete, moze faktycznie niektóre już zostały napadniete nie wiem nikogo za reke osobiscie nie zlapalem ani nie znam ofiary takiego wypadku. Kazdy wie ze aktualnie przekracza wiecej osob granice niz powinno i nie sa to
@MeQustooo: No ja się z tobą zgadzam, że rząd przesadził z hurra optymizmem pozwalając na masowy przepływ uchodźców. Uważam, że 400 tysięcy w 1 tydzień to bardzo dużo dla naszej gospodarki, powinny nam pomóc inne państwa UE.