Wpis z mikrobloga

Pochodzę z miasta obok przemyśla. Przekopalem internet, podpytałam znajomych. Nic konkretnego. Powtarzane te same rzekome incydenty i ze coś się dzieje bez żadnych filmów czy zdjęć chociażby. Ogólne informacje bez potwierdzeń. Jedyne co się zgadza, ze jest wiadomych osobników trochę dużo. #przemysl
  • 8
  • Odpowiedz
@TheCrime96: jakich, ze ktoś kogoś goni i ktoś krzyczy? Ze idą za Murzynem. Dużo osób pisze i nikt nie poda konkretu. Serio telefonu nie mieli? Ukraińcy wojnę nagrywają a w Pl nie można nagrać tych incydentów. Jedyne co jest prawda, ze jest ich dużo. Podaj proszę przykład napadu, molestowania. No z medyki jedno nagranie jest. Okej, podaj proszę bo widzę, ze masz
  • Odpowiedz
@donPoldron: Stary dziwne, laska od 2014 nic nie pisze na tablicy na FB aż nagle postanawia #!$%@?ć post o takim czymś. Po drugie jaki Ostrowiec? Przemyśl to jest stacja początkowa. Z jakiego Ostrowca niby wracała. Nadal żadnych filmów czy nawet zdjęć. Nie probowała nagrywac? Ludzie jakoś policja ich złapie to nagrywają. Nawet żeby się czuć bezpiecznie. Wybacz, ale żaden dowód dalej. Jedynie niepokój. Chcę twardy dowód bo jestem niewierny Tomasz.
  • Odpowiedz
@kkrzysiek13: A kto pisze cokolwiek na tablicy na fb? Z resztą zobacz sobie posty przed 2014 jest ich milion. A postanowiła, bo uważała, że trzeba to nagłośnić. Mógł to być Ostrowiec Świetokrzyski i sobie dojechała blablacarem, ze znajomym obojętnie (nie wiem). Wysłała zdjęcie z pociągu co prawda nie ze zdarzenia ale z osobami tam się znajdującymi arabskiej maści. Z resztą możesz ją sobie wygooglować i będziesz mieć, ze pracuje w Wydziale
  • Odpowiedz