Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Zawołam jak PiS wprowadzi zapisy umożliwiające ukraincom głosowanie w wyborach albo zmienią zasady uzyskiwania polskiego obywatelstwa. Pomoc uchodźca jest ważna, ale znowu PiS socjalem buduje podwaliny po być może nowy elektorat. 500+ dla ukrainców, zasiłki, miejsca pracy dla ukraińskich matek z dzieckiem. Ułatwienia w służbie zdrowia, pierwszeństwo do lekarzy. I nie, nie jestem ruska onuca. Jestem Polakiem, który za to zapłaci.
#ukraina #wojna #rosja #polityka

I powodzenia dla Mirków, którzy z dobrego serca przyjęli matki z dziećmi pod swój prywatny dach.
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Aik32fr45yd: przykre, ale to może być ich plan. Każdy mówi, co za niekompetencja ten PiS ale zobaczcie każdy ich krok w szczegółach. Każdy ruch, gdzieś tam uderza w ogół Polaków, tylko po to aby pozyskać kolejną grupę wyborców albo pogorszyć życie komuś lub czemuś (instrukcjom) innemu. Przykład nowy/polski nieład i np. ryczał 8 i 12% dla #programista15k aby umniejszyć budżety samorządom
Obawiam się że PIS może zdobyć naprawdę większość Konstytucyjną dzięki właśnie Ukraińcom ( _)


@Aik32fr45yd: I to by było piękne, mam nadzieję, że zrobią to jak najszybciej. No bo pomyśl sobie ziomeczku.
Czy taki Ukrainiec zagłosowałby na antyunijną prorosyjską szurię typu konfederacja? Jako człowiek żyjący poza dostatnią i bezpieczną Unią Europejską ma on doskonały ogląd na sytuację - bez Unii jest tylko bieda i głód. Czytając wysyrywy konfederatów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Artok: poza kolejnością w urzędach, u lekarzy. Nagle z pod ziemi 600 miejsc we wrocławskich przedszkolach. Gdzie ja sam za jedno dziecko płace 1850 złoty! I nie, nie dlatego że mogę, tylko muszę bo nie ma miejsc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Normie_Lurker: rozumiem Twoją wypowiedź. Zmienisz podejście jak z socjalu, pójdziesz do pracy i będziesz płacił w podatkach za polish paradise który pisiory stworzyły.
Mam również nadzieję, że twój komentarz to jednak bejt ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i ebac konfe