Wpis z mikrobloga

  • 0
@weezyxboss żyj wolnością.z tydzień zajmie Ci dojście do siebie a potem zobaczysz że w sumie jest inaczej ale też spoko. A potem dostrzeżesz że możesz trochę się pobawić w podrywacza. Tylko pamiętaj że pierwszy związek teraz to będzie klin. Więc szukaj jakiejś maniury, w której się nie zakochasz tylko po prostu będzie się fajnie spędzało czas. Potem się nią znudzisz i będziesz jak nowy.
  • 0
@weezyxboss
A ty w ogóle napisałeś że ona chce się rozstać. To w tym momencie dla twojego zdrowia psychicznego zakończ to jeśli to jeszcze nie jest skończone. Jak różową miałeś to masz wprawę. Znajdzie się następna. Czemu do domu rodzinnego? Z resztą nikt nie myśli że rozstanie to jakiś megadramat. Lepiej tak niż cokolwiek na siłę.
@Aou: Nie chce wynajmować sam chaty to koszty są duże więc w grę na razie wchodzi powrót do domu rodzinnego po prostu czuje wstyd że wróce do rodziców @getin: Nie wiem czy tak potrafię zawszę się angażuje w związek
  • 0
@weezyxboss człowieku. W czym wstyd że mieszkasz z rodzicami? Wstyd np. to jak mam sąsiadów na 4 pokojowym mieszkaniu. Po 70- On na wózku, żona się nim opiekuje, a córka mięszka sama w innym mieszkaniu w tym samym mieście. Kurde przecież to najnormalniejsza sprawa. Mieszkałem 3 lata sam. Na łeb dostawałem. Telewizor włączony żeby mi coś w domu się działo po przyjściu z pracy. Więc to czy mieszkasz z rodzicami czy nie