Wpis z mikrobloga

#!$%@?, dzisiaj się dowiedziałem, że nie mam siostry. Powiedziała mi, że ona jest przeciwko Ukraińcom i nawet paczki ryżu by im nie kupiła bo przyjeżdżają do nas i dostają pomoc od kraju, zabiorą nam miejsca pracy, po co oni tutaj itd. ()

#ukraina #wojna
  • 17
  • Odpowiedz
@exyvL ile Twoja siostra ma lat, że ma takie myślenie? Myślę że jak by się ona znalazła w takiej sytuacji to by tak nie mówiła, no ale cóż dopóki ktoś nie przeżyje takiej tragedii to nie zrozumie drugiego człowieka, mam nadzieję że dosadnie jej wytłumaczyłes z jakimi problemami zmierza się Ukraina..
  • Odpowiedz
@exyvL Luz, moja różowa pracuje z wieloma Ukrainkami, one wszystkie we łzach w czwartek a jedna z Ukrainek wypaliła, że prezydent Ukrainy jest głupi A Putin jest spoko xD O ile jakoś jestem w stanie zrozumieć, że ktoś #!$%@? takie głupoty, tak nie rozumiem, jak ktokolwiek z Ukrainy mógłby tak powiedzieć.
  • Odpowiedz
@exyvL kurde też jestem rocznik 93 i takiego myślenia nie mam, żal Twojej siostry oby jej życie tego nie doświadczyło by musiała ludzi prosić o pomoc bo zostanie z dnia na dzień bez niczego...
  • Odpowiedz
@exyvL: Takich przyjebow jak twoja siostra będzie coraz więcej, na razie nie ujawniają się, zwłaszcza publicznie ale im dłużej ten konflikt będzie trwał tym więcej odwagi będą nabierać, ja wczoraj też, w męskim garażu, musiałam słuchać, na razie stonowanych, przypomnień o Wołyniu, o tym że jakiś budowlaniec Ukrainiec okazał się nierzetelny i tak w domyśle, że oni wszyscy tacy. Na szczęście była to jedna osoba na 5, ale wydaje mi się,
  • Odpowiedz
@exyvL: moja matka to pożyteczna idiotka i najpierw #!$%@?ła antyszczpionkowe wysrywy a teraz jak jest wojna to #!$%@? słowo w słowo to co ruska propaganda przy czym cały czas się zapiera że sama na to wpadła i to sa jej wnioski
  • Odpowiedz
@exyvL: twoja siostra musi być dużo warta na rynku pracy skoro boi się, że człowiek uciekający przed wojną, bez języka, dokumentów i domu może jej zabrać pracę.
  • Odpowiedz