Wpis z mikrobloga

@ZjemCiKolege: nom z lekka, PL jako część NATO zobowiązana jest paktem obronnym, nie ofensywnym. UA nie jest częścią NATO. W tym komunikacie jest tylko mowa o ewentualnej możliwości, ale i tak ktoś mocno przeciągnął palę udostępniajac podobne treści i dając pożywkę ruskom.
@Marsik:

Nie chcę, żeby ukraińscy piloci mogli dokowac MIGi w naszych bazach. To krok do wmanewrowania się bezpośrednio w konflikt!


Z jednej strony masz rację. Ale z drugiej to Polska będzie miała taki status jak Białoruś, która oficjalnie nie jest stroną konfliktu. A tak w ogóle to mam (bardzo niewielką, ale jednak) nadzieję, że nasi to przedyskutowali z NATO.
Każdy kto jakkolwiek myśli racjonalnie jest minusowany bo Hur dur #!$%@?ć Ruskow. Połowa z was nie zrobiła pewnie nic żeby pomóc Ukraincom i przed wojna robiła heheszky bo Saszka nie poniemaju.
@esoterico: bo jesteście #!$%@? idiotami, myślicie, że nato jest ślepe czy jak?
nato nie zamierza na razie interweniować bezpośrednio, udostępnienie lotnisk byłoby taką interwencją więc tego nie zrobimy. zresztą ukraińcy mają jeszcze swoje niezniszczone lotniska na zachodzie, więc po co mieliby latać dalej do polski? myśl, #!$%@?, myśl!
@crimson_fckr: Tradycyjnie trzeba wyzywać od idiotów bez kultularnej dyskusji gratuluję myślenia. Wiadomo, że nie zrobimy ale op po prostu wyraził swoje obawy, przed wojna, której nikt by nie chciał. Zamiast szczuć jadem w internecie proponuje pracować albo zgłosić się na wolontariat do pomocy naszym kolegom ze wschodu, co właśnie uczyniłem. Pozdrawiam ciepło i żegnam.
PS Polecam zgłosić się na eksperta od spraw geopolityki bo widać, że nie jest Ci ona obca