Wpis z mikrobloga

A to ci ciekawostka. Ilekroć klikam na konto kogoś kto usprawiedliwia działania Rosji lub próbuję zrzucić winę za wojnę na zachód, to niezawodnie okazuję się że jeszcze miesiąc temu wrzucał posty popierające Konfederacje, krytykujące szczepionki i naśmiewające się z ze zgniłego lewackiego zachodu. Cóż za niespodziewana zależność ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wojna #ukraina #rosja #heheszki #humorobrazkowy
BestiazWadowic_37 - A to ci ciekawostka. Ilekroć klikam na konto kogoś kto usprawiedl...

źródło: comment_1646119351Oy8X16mmhNO0ynWFDFOvOT.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Bestia_z_Wadowic_37: I jeszcze te ich posty są wybijane. W ogóle zgłosiłam wykop do NASK. Zebrałam tam takie dość oczywiste przykłady rosyjskiej propagandy i napisałam, że moderacja sobie nie radzi. Dostałam info że działają w tej sprawie. No zobaczymy ;-)
  • Odpowiedz
@StefanEm: A na jakiej podstawie, nie znając kompletnie mnie ani moich działań, wypowiadasz się że nic nie kosztowało mnie wspieranie Ukrainy? Bo nie pochwaliłem się o przelewie i zawieszeniu rzeczy na wykopie?
Poza tym nie mierz wszystkich posłów Konfederacji miarą Korwina.
  • Odpowiedz
A na jakiej podstawie, nie znając kompletnie mnie ani moich działań, wypowiadasz się że nic nie kosztowało mnie wspieranie Ukrainy?


@hiszpanskizdobywca: Bo popieranie konfabulacji świadczy o byciu nieudacznikiem, który "działać" potrafi najwyżej w internecie. A Korwin, na tle ameb z konfederacji wydaje się racjonalnym i kompetentnym czlowiekiem.
  • Odpowiedz