Wpis z mikrobloga

A to ci ciekawostka. Ilekroć klikam na konto kogoś kto usprawiedliwia działania Rosji lub próbuję zrzucić winę za wojnę na zachód, to niezawodnie okazuję się że jeszcze miesiąc temu wrzucał posty popierające Konfederacje, krytykujące szczepionki i naśmiewające się z ze zgniłego lewackiego zachodu. Cóż za niespodziewana zależność ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wojna #ukraina #rosja #heheszki #humorobrazkowy
BestiazWadowic_37 - A to ci ciekawostka. Ilekroć klikam na konto kogoś kto usprawiedl...

źródło: comment_1646119351Oy8X16mmhNO0ynWFDFOvOT.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@StefanEm: Dałem Ci szansę na kulturalną rozmowę, na poziomie, bo wiem że w każdej frakcji politycznej są inteligentni ludzie. Ty udowodniłeś tylko, że jesteś idiotą który nie potrafi się w ten sposób komunikować, więc dyskutować z Tobą nie będę.

Aha, wysłałem pieniądze zarówno na zbiórkę jak i osobiście zawiozłem rzeczy do Urzędu Dzielnicy Białołęka w sobotę. Średnio mnie obchodzi czy w to uwierzysz czy nie.
  • Odpowiedz
@cutecatboy: spiesze z wyjasnieniem - to popularna taktyka przy tworzeniu fake kont - podpinanie ich pod najpopularniejsze tematy / tagi, celem budowy "relatable boi".

To sa jedne z najpopularniejszych tagow na wykopie.. niestety.
  • Odpowiedz
a jak ktos #!$%@? zgnily zachod, szczepionki, ale nie popiera konfy ani rosji? xd


@sramnawas: To jest tzw. pożytecznym idiotą, nieświadomym przekaźnikiem antyzachodniej propagandy, mentalnym botem, który powtarza narracje rodem z kremlowskich farm trolli ale wydaje mu się jednocześnie, że jest niezależnym myślicielem-intelektualistą, w przeciwieństwie do "głupich owieczek".
  • Odpowiedz
@Bestia_z_Wadowic_37: masz kogoś konkretnego na myśli czy to kolejne #!$%@?, żeby załapać plusy ? Bo bardzo dużo ludzi nie popiera konfy, ale przymusy szczepień były dla nich niedopuszczalne, Poza tym PiS to ruskie onuce, rozmontowały armię. Lewica nie tak dawno śpiewała tak samo jak Putin i Łukaszenka na granicy z białorusią, Poza tym robiła syf na tyłach obrażając pograniczników. Zwykłe #!$%@? panie, kolejny #!$%@? wykopek i jego emocjonalne wysrywy XD
  • Odpowiedz
@Bestia_z_Wadowic_37: To jak się posypała prawacka narracja o zgniłym zachodzie i o tym, że Polska musi wyjść z UE to jest jednak plus tego konfliktu. Jeszcze z miesiąc temu były widoczne podchody pisu pod wyjście i serio się tego bałem, oczywiście przyklaskiwały temu małpy z konfy

Teraz nie ma bata, żeby ktoś był tak głupi, żeby chcieć wyjścia i nie widzieć ile chociażby bezpieczeństwa nam to daje. Chociaż kto wie
  • Odpowiedz
@Bestia_z_Wadowic_37:
Podaj konkrety, losową próbkę tych co popierają agresję Rosji i jaka część z nich to Konfa. Czy to tylko propaganda aby zaszkodzić wrogowi politycznemu?

Teraz jak ktoś zauważy dezinformacje na korzyść Ukrainy to jest ruską onucą, jak śmie wspomnieć, że nie wszyscy na granicy to uchodźcy i trzeba uważać to jest ruską onucą. A jeszcze tydzień temu, wystarczy, że Konfa była przeciwna obowiązkowym szczepieniom to wrzucali ją do wora
  • Odpowiedz