Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie kupić buty kowbojskie ze skóry krokodyla. Producent w USA nie wysyła klientom detalicznym innym niż z jego kraju. W UE jest zakaz sprzedaży takich butów. Na początku lutego znalazłem jeden sklep w Moskwie, który zgodził się wysłać buty, ale chciałem mieć rozmiar dopasowany do siebie więc muszę poczekać do końca marca.

I tutaj niektórzy z mojej #pracbaza się zesrali, że jak to hurr durr coś kupowac z rosyjskiego sklepu xD. Dzisiaj na wykopie widziałem, że ktoś wyzywał Rosjan, którzy byli gdzieś na wakacjach. Ludzie, ogarnijcie się. Ciekawe czy, gdybyście pojechali na wakacje do Hiszpanii i ktoś was zwyzywał albo wybił wam szyby w samochodzie, za to że w Polsce jest zakaz aborcji i cierpią na tym kobiety też byście byli zadowoleni. ¯\_(ツ)_/¯

#wojna #ukraina #rosja #buty
  • 23
@Ignacy_Loyola źródło? Wczoraj rozmawiałem z koleżanką, która mieszka na Krymie. Napisala mi co udostępniają jej znajomi na fejsie. Nie będę screena podstawiać, bo obiecałem jej ze tego nie zrobię. Generalnie 80% Rosjan uważa, że ta wojna to obrona Rosji przed nazistowskim zachodem.