Wpis z mikrobloga

czy tylko ja uważam że niepotrzebnie się tak wyrywamy przed szereg z podarowaniem tych migów?
#ukraina
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dpdp: Jeżeli to prawda, że dostaniemy F-16, to rzeczywiście pod tym względem jest to dobry deal, ale nie jestem pewna, czy jesteśmy wystarczająco mocni i mamy plecy żeby tak otwarcie się angażować. Już nawet pozorów nie zachowujemy, tak jak premier Bułgarii...
  • Odpowiedz
Zastanawiam się, czy wynika to z hurraoptymizmu,


@julia-33: to wynika z mesjanizmu Polaków. za wszelką cenę musimy się wykazać na arenie międzynarodowej pomimo tego, że mamy swój własny syf na swoim podwórku, a Polak Polaka by utopił w szklance wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@julia-33: wydaje mi się że jesteś onucą bo w cholerę pojawia się defetyzmu przed kacapami, którzy nie potrafią nawet zatankować czołgu a rolnicy i cyganie rozkradają im ciężki sprzęt.
Putina trzeba zatrzymać pod kijowem, niech zdycha - to jest jedyna droga dla Polski i Europy
  • Odpowiedz
@liter_wody: Nie jestem pewna czy aż takie zaangażowanie jest w naszym interesie. Jeżeli ten sprzęt zostanie wykorzystany do - jakkolwiek to zabrzmi - działań ofensywnych na terenie FR / Białorusi (chociaż to jest w zasadzie już FR), to możemy zostać potraktowani jako agresor. To brzmi absurdalnie, ale tak samo brzmiała groźba jakiejś konwencjonalnej wojny w Europie kilka miesięcy temu
  • Odpowiedz