Wpis z mikrobloga

czy tylko ja uważam że niepotrzebnie się tak wyrywamy przed szereg z podarowaniem tych migów?
#ukraina
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@liter_wody: Nie mam pojęcia co zrobi Rosja, ale przy narracji, że nasze myśliwce doprowadziły do ataków na obiekty znajdujące się pod jurysdykcją FR, zastanawiam się CO ZROBI Zachód jeśli doszłoby do ataku na Polskę.
  • Odpowiedz
@julia-33: Słowacja nie ma innych myśliwców niż te 11 migów, więc wacha się czy chce pozbyć się wszystkich myśliwców jednocześnie. Bułgaria nie wiadomo raz widzę, że premier jest za raz za przeciw, pojawiają się też informację, że większość nalężących do Bułgarii nie jest w gotowości operacyjnej.
  • Odpowiedz
@liter_wody: https://pl.wikipedia.org/wiki/FR
Jak poprawiasz, to rób to dobrze.

Kolos na glinianych nogach to wciąż kolos, a w dodatku nieobliczalny z powodu swojej słabości.
Pomagać Ukrainie jak najbardziej. Jednak można to robić na równi z innymi, a poczekać z wytyczaniem nowych trendów i zamiast tego skupić się na dyplomacji i wywierać nacisk na inne kraje, aby to one najpierw przekazały np. myśliwce.
  • Odpowiedz
@liter_wody: Czyli jak napiszę o tym ile żołnierzy liczy WP to nie zrozumiesz, bo WP to przecież "well played"? Nie jestem na reddicie żeby używać międzynarodowych skrótów. FR to Federacja Rosyjska, co można dodatkowo wywnioskować z kontekstu. W wielu artykułach na polskich stronach ten skrót także się pojawia, i o dziwo nie ma przypisu że mowa o Federacji Rosyjskiej a nie o Francji.
  • Odpowiedz