Wpis z mikrobloga

Szanowna Moderacjo

Świat który znaliśmy jeszcze tydzień temu już nie istnieje. U naszego bezpośredniego sąsiada trwa wojna, filmy z rzezi cywilów czy przeprowadzanego przez rosjan ludobójstwa są dosłownie wszędzie.

Zwracam się z uprzejmą prośbą @a__s @m__b żebyście zwrócili uwagę swoim moderatorom, żeby nie usuwali nam wpisów kiedy nazywamy rosjan dokładnie tak jak ja to zasługują . Jak ktoś nie chce widzieć przekleństw to ma taką opcję do zaznaczenia w ustawieniach przecież, punkt o obrażaniu innych ludzi również tu nie ma żadnego zastosowania . Bo to nie są ludzie

#ukraina
#wykop
#wojna
@Moderacja
  • 21
nie usuwali nam wpisów kiedy nazywamy rosjan dokładnie tak jak ja to zasługują


@robertx: Jeśli chcesz kogoś wulgarnie obrażać, jedź do niego, powyzywaj go w twarz ;) Tutaj nic - poza usunięciem treści - nie osiągniesz takimi wyzwiskami. Rozumiemy emocje, ale wylewanie tu wyzwisk ani nie pomoże Ukrainie, ani nie zaszkodzi Rosji. Chcesz się na coś przydać? Nie marnuj czasu na obrażanie w sieci, ale znajdź tu kompanów i zorganizujcie pomoc
@a__s: Bardzo chętnie bym pojechał i pogadał ale podobno chowa się w jakimś bunkrze czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zupełnie serio - czemu to usuwacie? Sama piszesz że ani to nie pomaga ani nie szkodzi, komu się nie podoba to zablokuje sobie przekleństwa w ustawieniach . To po co kasować?

A odnośnie pomocy, zrobiłem już 3 kursy z darami, jutro jadę z 4 . Działam lokalnie
A odnośnie pomocy, zrobiłem już 3 kursy z darami, jutro jadę z 4 . Działam lokalnie :)


@robertx: Brawo Ci za to - bardzo szanuję za taką postawę. Wracając do tematu, obecnie nie można jeszcze ukrywać wulgaryzmów na Mikroblogu. Poza tym, chyba lepiej stawiać na merytoryczną dyskusję, niż na wyzwiska. Prawda? ;-)
@a__s: Nie mam problemów z prowadzeniem merytorycznej dyskusji. Ale jak widzę jak rosjanie wykonują egzekucję na cywilach albo małą dziewczynkę umierającą od obrażeń odniesionych od bombardowania bombami kasetowymi to nie bardzo widzę sensu jakiejkolwiek dyskusji czy argumentów, poza siłowymi . A jak sobie napiszę pod takim filmikiem co myślę o takim zachowaniu to jakoś mi tak chociaż trochę lżej na duszy . Tak jak piszesz, nikomu to nie zaszkodzi, a pomoże
robertx - @a__s: Nie mam problemów z prowadzeniem merytorycznej dyskusji. Ale jak wid...

źródło: comment_16460808911spWLtTriWKY5l8EWWb0fH.jpg

Pobierz
@a__s: Czyli z jednej strony w komentarzach na głównej można przeklinać, ponieważ jest opcja ukrycia tych przekleństw w ustawieniach konta a z drugiej wulgarne treści będą usuwane

Nie uważasz, że to się wyklucza wzajemnie?
Czyli z jednej strony w komentarzach na głównej można przeklinać


@robertx: Nie. W serwisie istnieje opcja, która ukrywa przekleństwa, ale to nie oznacza, że wolno przeklinać czy wulgarnie obrażać inne osoby. Dość jasno wyrażamy nasze stanowisko w regulaminie serwisu (punkt 5). Dodatkowo też opisaliśmy to w standardach moderacji: https://www.wykop.pl/pomoc/standardy-moderacji/ Wulgarnie treści nie są akceptowane na Wykopie.

Moderator w przypadku otrzymania zgłoszenia musi podjąć decyzję zgodną z regulaminem serwisu i standardami moderacji.
@a__s: Czyli macie opcje ukrywania przekleństw których to i tak nie można używać. Spoko z rozumiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Ale to nie jest istotne w tym momencie, macie ważniejsze rzeczy aktuaknie na głowie. Trzymajcie się tam w tej serwerowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)