Wpis z mikrobloga

@supra107: a nie #!$%@?ło Ci się przypadkiem, że już po wieczorynce i pora spać? #!$%@?, mylisz podstawy i uważasz się za zabawnego? Jesteś co najwyżej żałosny...
  • Odpowiedz
@Oczko37: Nazywasz mnie żałosnym a używasz gadki jakbyś gadał do dziecka. Zdajesz sobie sprawę jak prymitywnie to brzmi? Jesteś internetowym odpowiednikiem kozaczyny spod bloku która jak obskoczy #!$%@? leje pod siebie. Ale czego się spodziewać od wyk0pka który myśli że jest najdoroślejszym dorosłym, a wszyscy wokół niego to dzieci. xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bubele: potwierdzam, mieszkam w Krakowie i rewelacyjnie się tu oddycha. Czasem tylko w sezonie grzewczym (krótko, tak od września do kwietnia) minimalnie przekroczone progi zajebistości powietrza xD
  • Odpowiedz
@taki_typa: Nie ma potrzeby takich obrazków wklejać. Każdy kto interesuję się historią doskonale wie co się wydarzyło na Kresach. Moja babcia która przeżyła ludobójstwo na wschodniej granicy, kiedy pokazałem jej co się dzieje na ukrainie wspomniała tylko, że nie ma gorszego zła na niż ruskie. Pamiętajmy o tym.
  • Odpowiedz