Wpis z mikrobloga

Uwaga!! Ogłaszam konkurs lub jak kto woli #rozdajo na 50 złotych. Wysyłka blikiem, kurierem, przelewem czy do paczkomatu.

-Co muszę zrobić, aby wygrać?

Odpowiedź jest banalna, postaraj się jak najtrafniej przepowiedzieć, co stanie się przez następny miesiąc na arenie międzynarodowej. Kótko mówiąc, zabaw się w geostratega.

Wygrywa najtrafniejsza prognoza.
Możliwość komentowania do końca lutego.
Ogłoszenie #rozdajo ostatniego dnia marca o godzinie 23:00.

//Uwaga!! Wymagany staż Wypoku - 4 miesiące.
  • 8
@jalop: Dojdzie do zawieszenia broni, Rosja pogrąży się w zapaści gospodarczej, ludzie wyjdą na ulice, ale zamieszki będą brutalnie tłumione. Amerykanie będą mogli się skoncentrować na regionie Indo-Pacyfiku, a Chińczycy dalej będą knuć.
@jalop: w dużym skrócie - myślę, ze Chiny nie pozostaną bezczynne. Nie mam pewności czy stanie sie to w miesiąc, ale mam nadzieję, że tak. Putin nie ustąpi do samego końca (możliwe, ze w ciagu tego miesiąca odwiedzi go seryjny samobójca, ale z pewnością sie nie podda). Będzie dostarczał na Ukrainę coraz nowocześniejszą armię, którą trzymał do ewentualnej obrony wschodu. Ukraińska armia bedzie sukcesywnie dozbrajana przez zachód i stany, dzieki czemu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jalop: Rosja wycofuje się z Ukrainy podpisany rozejm z ministrami i generalmi ruskimi, Putin w Hadze czek na sąd, a Polska awansowała na finały MŚ