Wpis z mikrobloga

Możecie mnie tu teraz publicznie zlinczować, ale szkoda mi tych niskich rangą, bardzo młodych, rosyjskich żołdaków. Najpierw odizolowali ich od normalnego życia tymi niby ćwiczeniami, a później kazali jechać na Ukrainę cynicznie przekonując o rzekomym "wyzwalaniu od nękanego swoją władzą społeczeństwa" i hucznych powitaniach. Putin to morderca nie tylko Narodu Ukraińskiego, ale też swojego, często bogu ducha winnych chłopaków z bardzo biednych i zacofanych zakątków Rosji, którzy o polityce nie mają zielonego pojęcia, a którym kazano walczyć i to bez podstawowego ekwipunku typu hełmy, kamizelki. Liczę na to, że Rosjanie sami powieszą tego zwyrodnialca-psychopatę i jego nieludzką świtę, za tę idiotyczną, niepotzebną śmierć ich dzieci.

#wojna #ukraina #rosja
Pobierz
źródło: comment_1646059208dmAiEXoAoY0vaHonZJxdcQ.jpg
  • 56
@Andrzej_K:
Że trze­ba iść i z ar­mat wa­lić,
Mor­do­wać, gra­bić, truć i pa­lić;
Gdy za­czną na ty­sięcz­ną mo­dłę
Oj­czy­znę szar­pać de­kli­na­cją
I łu­dzić ko­lo­ro­wym go­dłem,
I ju­dzić "hi­sto­rycz­ną ra­cją",
O pię­dzi, chwa­le i ru­bie­ży,
O oj­cach, dzia­dach i sztan­da­rach,
O bo­ha­te­rach i ofia­rach;
Oho... zaczyna się nieudolna próba ocieplania wizerunku morderców, więc wyjaśniam...
Żadnego szacunku dla kacapskich bandytów. Mogli opuścić armię, mogli zabić dowódcę, mogli wysadzić bazę. Zamiast tego pojechali mordować. Jedyne na co zasługują to hańba i śmierć. Dobry ruski żołnierz to martwy ruski żołnierz.